Super cena
Mega výkon

Pílka SILKY Gomboy Curve Outback Edition 240-8

Kategória: Pílky SILKY
Kód produktu: KSI75224
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
66.60 € s DPH

Dokonalá profesionálna pílka pre poľovnícke, outdoorové a bushcraftové aktivity

Nová pílka Silky Gomboy Curve Outback Edition ponúka skutočne všetko, čo si poľovník alebo bushcrafter v pílke môže priať. Táto dokonalá profesionálna skladacia pílka prekonáva všetky očakávania poľovníkov, zálesákov a outdoorových nadšencov. Hľadáte najkompaktnejšiu a najuniverzálnejšiu pílku? Práve ste ju našli. Táto píla s elegantným dizajnom poskytuje mimoriadny výkon. Vďaka hrubému a pevnému pílovému listu je Gomboy Curve Outback Edition 100% outdoorová a odolná voči vonkajším vplyvom.

Silky naniesli na celú čepeľ vrátane zubov čierny povlak jedinečnej zmesi cínu a niklu. Tým je zaručená veľmi dlhá životnosť čepeleneuveriteľný rezný výkon, a to nielen v dreve, ale aj pri pílení kostí. Vďaka tmavej nereflexnej farbe je táto píla vhodná najmä pre taktické operácie. Pílka skvelo padne do ruky a poskytuje pohodlný úchop. S ohnutou čepeľou sa ľahko manipuluje a drží píla počas rezania. Čepeľ je možné jednoducho sklopiť a rozložiť pomocou zaisťovacieho tlačidla a má 2 rôzne polohy pílenia.

"Arborová" kompozitná rukoväť je vyrobená zo zmesi dreva a plastu, čím poskytuje hrejivý a pohodlný úchop a vynikajúce ovládanie. Pocit je o niečo tvrdší ako klasická gumová rukoväť GOM od Silky, ale ponúka viac priľnavosti s mastnými látkami.

Vezmite si túto pílu so sebou, nech ste kdekoľvek. Gomboy Curve Outback Edition je kompaktná, ľahká a štandardne sa dodáva s priehľadným tvrdým puzdrom.

Zuby na pílkach Silky vydržia ostré 3x dlhšie v porovnaní s bežnými pílami a nemusíte ich brúsiť. Ak chcete vyčistiť pílový list od živice, použite napríklad jemné rozpúšťadlo a následne pretrite handričkou s kvapkou oleja. Pokiaľ pílu nepoužívate, uistite sa, že je vždy suchá. Skladujte pílu na suchom mieste, najlepšie v pevnom puzdre alebo vo vhodnom puzdre.

  • 100% outdoorová pílka
  • Ideálna na rezanie dreva a kostí
  • Prémiová dobrodružná píla
  • Vyrobené v Japonsku - od roku 1919
  • Autentická prémiová japonská oceľ

Dĺžka čepele: 240 mm (do Ø 120 mm)

Zuby: stredne veľké (8 zubov na 30 mm)

Rozmery pílky v rozloženom stave: 500 x 60 x 20 mm

Rozmery pílky v zloženom stave: 270 x 60 x 20 mm

Hmotnosť: 288 g

Recenzie produktu Pílka SILKY Gomboy Curve Outback Edition 240-8

Anonym
Kvalitné spracovanie,rýchly a čistý rez.Najlepšia ručná pílka s akou som mal možnosť doteraz pracovať.
Anonym

Hore