Dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS Plus P541

Kód produktu: F1057169
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
28.99 € s DPH

Kvalitné dvojčepeľové záhradné nožnice Fiskars P541 z rady PlusTM vybavené mechanizmom SmartFitTM, ktorý umožňuje nastavenie 2 šírok roztvorenia čepelí pre ľahké prerezávanie stoniek a vetví. Tieto nožnice sú ideálne pre čistý hladký rez čerstvých tenších aj silnejších vetví s priemerom do 24 milimetrov. Nožnice majú kalené a presne brúsené oceľové čepele, ktoré zostávajú veľmi dlho ostré. Ergonomické rukoväte FiberCompTM s povrchom SoftGripTM pre pohodlné a bezpečné držanie. Zámok nožníc ochráni čepele počas prepravy a skladovania a je možné ho ovládať pravou aj ľavou rukou.

Nožnice s pridanou hodnotou. Veľmi spoľahlivé nástroje s ďalšími funkciami, ktoré nielen zlepšujú ich životnosť, ale tiež skvalitňujú celkový zážitok z používania. Nožnice PlusTM sú ako stvorené pre každodenné náročné používanie.

Výhody a vlastnosti nožníc PlusTM

  • Najlepší strižný výkon vo svojej triede – Ostré a trvanlivé čepele z kalenej uhlíkovej ocele
  • Výkonné čepele – Ideálne pre stredne silné vetvy
  • Rukoväť – SoftGripTM pre pohodlie a lepšiu priľnavosť
  • Povlak čepele – Povlak z PTFE pre zníženie trenia

Priemer: do 24 mm

Hmotnosť: 0,194 kg

Recenzie produktu Dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS Plus P541

Ivo
Skvele vymyslené nožnice, dá sa nastaviť šírka otvorenia na väčšiu alebo menšiu ruku, to oceňuje najmä manželka, KVALITA!
Valika
-Perfektne nožnice, hladky a cisty rez, čo je velmi doležite a oceni to každý dobrý zahradkár. - sedia v ruke ako uliate, prijemna rukoväť -nechladia ako kovove

Hore