Dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS X-Series P961 (L)

Kód produktu: F1057175
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
39.99 € s DPH

Kvalitné dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS P961 z rady X-Series ideálne pre čisté hladké rezanie čerstvých vetví až do priemeru 26 milimetrov. Nožnice majú unikátny mechanizmus PowerGearTM, ktorý umožňuje strihať až s 3 krát menšou námahou v porovnaní s bežnými nožnicami. Oceľové čepele nožníc sú extra tvrdé, presne brúsené, kalené a zostávajú veľmi dlho ostré. Tieto nožnice sú optimalizované pre strednú a veľkú veľkosť ruky. Ľahké a pevné prevedenie z materiálu FiberCompTM. Ergonomické rukoväte z FiberCompTM s 3D povrchom SoftGripTM pre pohodlné a bezpečné držanie. Nožnice majú špeciálny dizajn pre pravákov. S nožnicami P961 bude práca na záhrade zábavou.

Priemer: do 26 mm

Hmotnosť: 0,247 kg

Vlastnosti a výhody nožníc X-Series

Najlepší strižný výkon vo svojej triede – Nožnice sú vybavené unikátnym mechanizmom PowerGearTM, ktorý poskytuje až 3x väčšiu rezaciu silu. Otočná rukoväť nožníc minimalizuje namáhanie prstov a súčasne umožňuje užívateľovi používať všetky prsty súčasne

Výkonné čepele – Nožnice X-Series sú navrhnuté pre čisté a ľahké strihanie. Sú ako stvorené pre rýchle zastrihávanie tenších vetví, ako aj pre rezy silnejších vetví.

Povlak čepele – Strieborný povlak z PTFE pre zníženie trenia.

Rukoväť – Vylepšený povrch SoftGripTM s textúrou pre lepšie a pohodlné držanie.

Recenzie produktu Dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS X-Series P961 (L)

Iza
SUPEEEER nožnice, spodná rukoväť sa pri stláčaní otáča spolu s prstami, je to efektívnejší spôsob strihania, okrem toho sú veľmi ľahké a perfektne nabrúsené, doporučujem!!!
Barbie
Kvalitné a veľmi odolné, strihajú perfektne aj pri dlhšom používaní, výborne sedia v ruke, nešmýkajú sa, doporučujem.

Hore