Jednočepeľové záhradné nožnice FISKARS PowerStep P83

Kód produktu: F1000575
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
36.99 € s DPH

PowerStep je malá rodinka výrobkov zo širokej ponuky záhradného náradia. Vnútorný mechanizmus umožňuje postupné strihanie v 1, 2, alebo 3 krokoch v závislosti od hrúbky konára. Čepele z karbónovej ocele potiahnuté nepriliehavou vrstvou strihajú presne a čisto.

Unikátny mechanizmus PowerStep umožňuje strihať tenké a hrubé vetvy s tými istými nožnicami bez kompromisu vo výkone. Tenké konáre sa ustrihnú na jednen stisk, hrubšie v 2 až 3 postupných krokoch a tým sa zníži potrebná sila na každý stisk. Mechanizmus automaticky nastaví potrebný počet krokov.

Nožnice záhradné PowerStep jednočepeľové P83 sú ideálne na strihanie výhonov a konárov, ktorých rast je potrebné obmedziť. Rukoväte sú vyrobené z materiálu FiberComp, s nešmykľavým povrchom SoftGrip sa veľmi pohodlne držia. Nepriliehavý povlak PTFE vrchnej pohyblivej čepele znižuje trenie pri prenikaní drevom a uľahčuje čistenie. Spodný pevný doraz je pre zvýšenie pevnosti vyrobený z materiálu FiberComp.

  • Šírka: 85 mm
  • Dĺžka: 190 mm
  • Hmotnosť: 140 g
  • Max. priemer strihu: 24 mm

Recenzie produktu Jednočepeľové záhradné nožnice FISKARS PowerStep P83

Vierka
Výborné nožnice s upgradom, prevod zabezpečuje strih konára po častiach, takže aj menej zdatní, takí ako ja, dokážu s ľahkosťou preštiknúť hrubší konár. VRELO DOPORUČUJEM!

Hore