Nožnice záhradné univerzálne predĺžené FISKARS UP84

Kód produktu: F1001557
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
104.99 € s DPH

Nožnice záhradné univerzálne predĺžené UP84 sú viacúčelový nástroj s vynikajúcim dosahom do koruny stromov a hustého krovia. Vyrobené sú z odolného kvalitného hliníka, rukoväť je vyrobená z materiálu SoftGrip, ktorý je veľmi pohodlný na držanie. Nožnice majú čepele vyrobené z nerezovej ocele, vrchná čepeľ je potiahnutá klzkou vrstvou PTFE, ktorá uľahčuje strihanie aj čistenie. Môžete s nimi strihať nad hlavou bez použitia rebríka alebo na úrovni zeme bez ohýbania chrbta či bez práce v pokľaku. Veľkú strihaciu silu vyviniete jednoduchým posunom oranžovej objímky alebo zatiahnete za oranžovú guľôčku, keď striháte v maximálnej výške. Maximálny dosah strihanie je viac ako 4 m. Unikátny mechanizmus PowerReel umožňuje strihať s vynaložením 12x menšej sily ako je to pri klasických mechanizmoch. Uhol strihacej hlavy sa dá prestaviť v rozmedzí do 230°. Tieto nožnice sú ideálnym pomocníkom pri strihaní čerstvého dreva. Majú jednoduchý uzamykací mechanizmus. Nastaviteľná strihacia hlava a perfektný strihací mechanizmus prináša rýchle, ľahké a bezpečné strihanie. K nožniciam je možné pripojiť jeden predlžovací nástavec F110460.

  • Šírka: 118 mm
  • Dĺžka: 2322 mm
  • Hmotnosť: 1050 g
  • Max. priemer strihu: 32 mm

Recenzie produktu Nožnice záhradné univerzálne predĺžené FISKARS UP84

Alex
Výborná pomoc pri pri strihaní stromkov, mám ostrihané ľahko a rýchlo, bez pomoci rebríka, pohodlne zo zeme, paráda, nožnice sú ľahké, dobre sa s nimi pracuje, kvalitný odolný materiál, vydržia veľmi dlho. Som absolútne spokojný.
Milan
Strihajú skvele a sú maximálne odľahčené, dočiahnem oveľa vyššie bez použitia rebríka, navyše moja záhrada je v dosť strmom svahu, takže rebrík sa mi niekde ani nedá použiť, TOP KVALITA MATERIÁLU! DOPORUČUJEM!

Hore