Do mrazov
Top kvalita

Poľovnícka obuv Demar Tirol DELUXE

Kód produktu: PO12709
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
193.00 € s DPH

Profesionálna lovecká pánska obuv TIROL je vhodná najmä pre voľný čas a poľovníctvo.

Zvršok obuvi je vyrobený zo silnej vodeodolné kože. Zateplenie je s izolačnou vrstvou THINSULATE a vodeodolnou membránou OUTDRY, ktorá umožňuje priedušnosť obuvi z vnútornej strany von a zamedzuje prenikaniu vlhkosti do obuvi. Pohodlné zapínanie z boku na zips.

Paropriepustná membrána OutDry bola umiestnená priamo na vnútornej strane zvršku. V prípade tradičného typu membrány TEX, voda prenikne medzi membránu a zvršok obuvi a významne zvyšuje jej hmotnosť. Moderná technológia membrány OutDry umožňuje, že voda zostáva mimo obuv, týmto sa nezvyšuje jej hmotnosť a Vaše nohy zostanú dokonale suché! Výhody membrány OutDry v porovnaní s tradičnou technológiou!

Materiál Thinsulate je moderná 3M membrána. Má vysokú izolačnú schopnosť, vďaka ktorej efektívne udržuje teplo vnútri obuvi. Izolačná schopnosť udržať teplo vo vnútri obuvi, je dvakrát väčšia než u zateplenie od iných výrobcov izolačných materiálov. Tento efekt bol dosiahnutý použitím špecializovaných materiálu z mikrovlákien, ktoré tvoria mikroskopické póry, s výbornou tepelne izolačné vlastnosti. Tieto mikrovlákna nie sú namáhaná a deformovaná pri používaní obuvi.

Výška: 380 mm
Hmotnosť: 2662 g

Nie je problém topánku v prípade nesprávnej veľkosti vymeniť za správnu...

 

Recenzie produktu Poľovnícka obuv Demar Tirol DELUXE

Bernard Krátký
Výborná spolupráce,boty vynikající a přesně trefená velikost.Děkuji moc S pozdravem Krátký
Sebastian
Vynikajuci pomer cena/kvalita v porovnani s konkurenciou, som veľmi spokojný

Hore