Poľovnícka zimná obuv Orizo 884 ORTLES

Kód produktu: MARG884
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Model obzvlášť vhodný pre zimný lov. Orizo 884 Ortles sú vysoké zimné topánky s vnútornou výstelkou s PRIMALOFT-om, ktorý zabezpečuje maximálny teplotný komfort i pri teplotách pod -15°C. Sú vybavené OC_ROTOR systémom, systémom umožňujúcim jednoduchým otočením pásu s oceľovými hrotmi zospodu podrážky pohodlný a bezpečný pohyb po zľadovateľom, bahnitom alebo skalnatom teréne. Tiež slúži tento systém ako prevencia pádov a nehôd. Topánky sú skonštruované tak, aby odolali i mokrému snehu vďaka zvýšenej ochrane po obvode podrážky a na špici topánky pevnou oderu vzdornou gumou.

Zvršok: Vode-odolný semiš s kombináciou s vodeodolnou textíliou CORDURA Výstelka: eVent 360gr. membrána v kombinácii s PRIMALOFT-om Podošva: TPU vrstva + guma + OC ROTOR systém

Váha: 1580 g, vyrábaná v zelenom farebnom prevedení.

To čo robí tieto topánky výnimočnými a to čo je ich obrovskou prednosťou je podrážka s patentovanýmý hrotmi. Odteraz už žiadne šmýkanie sa! Ručne si si otočíte vložené hroty v podrážke a máte najpevnejšie topánky aké len si dokážete predstaviť a aké existujú. Akonáhle prídete na pevný povrch hroty jednoducho bez vyzutia schováte!

Nie je problém topánku v prípade nesprávnej veľkosti vymeniť za správnu...

Recenzie produktu Poľovnícka zimná obuv Orizo 884 ORTLES

Hore