EKO Univerzálny čistič TETRAO 250 ml

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
6.90 € s DPH
  • Účinne odstraňuje zápachy a nečistoty
  • Testovaný a certifikovaný PZH
  • Maximálne ekologický pre človeka aj zvieratá
  • Zanecháva osviežujúcu vôňu
  • Neobsahuje žiadne karcinogénne a nebezpečné látky

TETRAO Univerzálny čistič je ekologický prostriedok na účinné odstránenie škvŕn či biologických materiálov, ako sú krv a podobne a tiež na odstránenie zápachu po manipulácií so zverou, či zápachu moči. Vhodný na umývanie a tepovanie topánok, pelechov či áut, no rovnako aj na domáce použitie. Možno využiť aj na umývanie podstielok a malých klietok pre zvieratá. Má antimikrobiálne vlastnosti preukázané testovaním a certifikát PZH. Je čisto ekologický a bezpečný pre človeka aj zvieratá, prírodný a biologicky odbúrateľný. Po použití zanecháva príjemnú, osviežujúcu vôňu.

Neobsahuje:
Glyceroly, parabény, silikóny, parafíny, cerezíny, fosfáty, SLES, SLS, umelé farbivá, syntetické vône (terpény), syntetické zahusťovadlá (anti-kyanidíny), látky petrochemikálie, látky živočíšneho pôvodu, zlúčeniny kovov.

Ako ho používať:
Pred použitím pretrepať cca 5 sekúnd. Použite rozprašovač, aby sa prípravok dostal na celý povrch. Po nastriekaní utrieť špongiou a potom vysušiť utierkou. Prípravok nemusíte umývať vodou. V prípade textilu jednoducho utrite hubkou.

Skladovanie:
Uchovávajte v uzatvorenom pôvodnom obale pri teplote 15-35 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt môže zmeniť farbu a konzistenciu vplyvom teploty, čo nemá vplyv na jeho vlastnosti. Recyklujte iba prázdne obaly.

Bezpečnostné opatrenia:
Zabráňte kontaktu s očami, môže dôjsť k miernemu podráždeniu podobne ako pri použití mydla. V prípade zasiahnutia očí, otvorte oči a okamžite ich opláchnite čistou vodou. V prípade náhodného požitia nevyvolávajte zvracanie, ale vypite väčšie množstvo tekutiny.

NEOBSAHUJE ŽIADNE KARCINOGÉNNE LÁTKY.

Nebezpečné prísady: žiadne
Dátum spotreby: uvedený na obale
Výdatnosť: 100 ml/m2

Vyrobené na SLOVENSKU

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu EKO Univerzálny čistič TETRAO 250 ml

Hore