Obojstranné obliečky so zipsom TETRAO - jeleň Obojstranné obliečky so zipsom TETRAO - jeleň 1 Obojstranné obliečky so zipsom TETRAO - jeleň 2
Zľava 25%
Zľava -25%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-25%

Obojstranné obliečky so zipsom TETRAO - jeleň

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
57.68 € s DPH 76.90 €

Radi by ste spali ako v bavlnke? Tradičná posteľná bielizeň z bavlny teraz exkluzívne s poľovníckym motívom vám spestrí vašu posteľ a dodá pocit pohodlia. Prednosťami tohto materiálu sú predovšetkým výborná priedušnosť a schopnosť absorbovať pomerne veľa tekutiny. Ide o pevnú látku, ktorá veľmi dobre drží svoj tvar. Bavlna je odolná voči oderom spôsobeným častým praním. Výhodou našich obliečok je vysoká gramáž bavlny. Môžete ich kombinovať s príjemnými froté prestieradlami s ktorými vytvoria útulné miesto na spanie.

Rozmery:

Paplón: 140 x 200 cm
Poduška: 70x90 cm
Materiál: 100% bavlna

Odporúčaná teplota prania je 40 °C

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Obojstranné obliečky so zipsom TETRAO - jeleň

Eva
ideálny darček pre poľovníka, prakticky sa nemôžete pomýliť vo veľkosti. priateľ bol nadšený
Erik
Darované rodičom. Zlatý jeleň, ktorý sa nevidí len tak. Jediný problém bol, že otec chcel diviakov. Možno ďalšie vianoce :)

Hore