Dámska kožená kabelka TETRAO Orchis

Kód produktu: TX-VK22-ORCH
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
169.90 € s DPH
  • Ručne vyrobené na Slovensku
  • Pravá talianska koža
  • Zdobená pozlátenou brošňou kráľa lesov
  • Jednoduchý dizajn
  • Nadčasovosť

Milovníčky poľovníckych kabeliek a minimalizmu zbystrite pozornosť. Elegantnú nadčasovú kabelku TEATRO Orchis využiješ po celý deň. Vyrobená je z jemne opracovanej talianskej kože príjemnej na dotyk. Dokonalý batôžtek v zelenej kaki farbe s pozlátenými prvkami v kombinácii s ťavou hnedou robia tento kúsok neprehliadnuteľným. Kožený odnímateľný popruh umožňuje nosenie len tak do ruky. Vďaka dlhému, hrubému popruhu, ktorý je taktiež odnímateľný, môžeš nosiť kabelku ležérne cez hrudník, ako cross-body. V interiéri kabelky sa nestratíš, má priestranné vnútro z brúsenej kože v tmavohnedej farbe. O poriadok sa postará odnímateľná minikabelka z brúsenej kože. Kabelka s koženým sťahovaní sa bezpečne uzatvára na zips. Vykroč s ňou sebavedome a zažiar ako vstavač (lat. Orchis) na lúke plnej kvetov.

Parametre produktu:

Materiál: koža
Podšívka: brúsená koža
Rozmery: VxŠxH: 26 x 26 x 15 cm
Údržba: Koža je z výroby dostatočne ošetrená

Táto kolekcia prichádza pre všetky "Diany", pretože sa v nej spája divokosť prírody a záhadné tajomstvo lesa. Verím, že svojou jedinečnosťou si získa nielen srdcia poľovníčok, ale všetkých žien.

Výnimočná poľovníčka zo strednej Európy, so zmyslom pre ochranu prírody, chápajúca význam poľovníctva, vzdelaná a pracujúca v profesionálnom lesníckom a poľovníckom sektore. Mladá žena, ktorá je vzorom pre mladé generácie, rovnako motivuje skúsenejších poľovníkov a ukazuje zmysel práce pre faunu a flóru krásnej slovenskej prírody.

Udáva trend a štýl v poľovníctve, aktívne ovplyvňuje a tvorí pozitívnu mienku nepoľovníckej verejnosti. Testuje najnovšie produkty, tvorí recenzie, fotostory, blogy po online aj offline kanáloch. Ovplyvňuje a tvorí nové produkty so štýlom, vysokou kvalitou a SRDCOM. Rovnako sú tvorené produkty značky TETRAO, ktoré sú vyšperkované do detailu s ohľadom na praktickú funkčnosť a aktívne sa podieľajú na záchrane ohrozeného Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus). Držíte v rukách produkty, ktoré sú na trhoch celej Európy tvorené so srdcom pod limitovanými edíciami a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION. Tvoríme spolu lepšie poľovníctvo #polovnicisrdcom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Dámska kožená kabelka TETRAO Orchis

Hore