Pánske poľovnícke tričko TETRAO polovnicisrdcom - zelené | IBO.sk

Pánske poľovnícke tričko TETRAO polovnicisrdcom - zelené

Kód produktu: TX-V7
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
  • Nadizajnované na Slovensku
  • Motív sa nevyperie ani nevybledne
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Vyrobené z kvalitnej česanej bavlny
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Moderné pánske poľovnícke tričko TETRAO s kvalitnou nehmatateľnou potlačou, ktorá je vyrobená pomocou moderných tlačiarní, čo zaručuje bezchybnú priedušnosť trička. Potlač sa ani po viacerých praniach nezničí alebo nevybledne. 

Tričko je vyrobené zo 100 % česanej bavlny, čo je vynikajúci a vysoko kvalitný materiál, z ktorého je vyrobená rada našich výrobkov. Na rozdiel od lacnej bavlny, ktorá zle saje vlhkosť a je tvrdá na dotyk, je klasická froté 100 % česaná bavlna jemná ako pierko a aj po mnohonásobnom vypraní si ponechá svoje kvality. Materiál je vyrobený z egejskej bavlny a táto rastlina je charakteristická tým, že má dlhé vlákno. Bavlna je získaná česaním na moderných strojoch čo zaručuje maximálnu kvalitu pre naše výrobky. Tričko odporúčame prať na 40°C. 

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Pánske poľovnícke tričko TETRAO polovnicisrdcom - zelené

Matúš
Kvalitný materiál, dobrá myšlienka
damián
kvalitné a pohodlné tričko, chválim dobrú myšlienku

Hore