Zľava -40%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-40%

Dámsky župan TETRAO s poľovníckym motívom

Kód produktu: TX-NL1ZZ
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
53.94 € s DPH 89.90 €
  • Nadizajnované na Slovensku
  • Motív sa nevyperie ani nevybledne
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Vyrobené z kvalitných materiálov
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Tentokrát TETRAO prináša pre nežnejšie pohlavie župan dizajnovaný na Slovensku, ktorý je s poľovníctvom prepojený poľovníckymi motívmi a dozdobený decentnou, no zároveň sexy čipkou. Bude to prvá vec, po ktorej siahnete.

Zvodný dámsky župan s čipkou, ktorý si možete obliecť cez košielku, pred spaním, alebo si pod neho nemusíte obliecť vôbec nič a môžete prekvapiť svojho partnera! Spojenie olivovo zelenej a čiernej k sebe dokonalo ladí. Oblečte si ho ráno keď sa líčite, večer po kúpeli alebo pokojne len tak, pre potešenie oka. Je nielen elegantný a zvodný, ale budete sa v nom cítiť aj pohodlne. 

Kimonový strih lahodí akejkoľvek postave, pretože dokáže zakryť nedostatky vášho tela a dobre vyzdvihnúť jeho klady. Krátka dĺžka županu vám koketne odhalí nohy a potešíte ako seba, tak aj svojho partnera. Na pohľad je veľmi luxusný a zvodný, čím mu dopomáha čipka na konci rukávov, ktoré sú atypické svojim strihom.

Dámsky župan s poľovníckom vzorom môže byť ideálnym darčekom pre vašu milovanú poľovníčku. Župan TETRAO je vybavený páskom na zaväzovanie. Začnite a ukončite svoj deň spoločne s TETRAO.

Veľkosti: S, M, L, XL, 2XL
Materiál: 100% polyester

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Dámsky župan TETRAO s poľovníckym motívom

Martin
manželke som splnil sen, je veľmi spokojná
Petra
Priam luxusný kúsok , super materiál , odporúčam

Hore