Kópia Puškohľad Kahles K624i 6-24x56i SKMR4

Kategória: KAHLES optika
Záručná doba: 10 rokov
Dostupnosť: Dostupný
Vaša cena:
2 250.00 € s DPH
Bežná cena: 2 500.00 €
  • Mimoriadne veľké zorné pole 
  • Patentované nastavenie paralexy v rozmedzí od 50 m do nekonečna
  • Osvetlený zámerný kríž v 1. ohniskovej rovine 
  • Skvelá funkcia ZERO STOP 
  • Smer nastavenia CW alebo CCW

Ak hľadáte kvalitný, spoľahlivý a funkciami nabitý puškohľad, model Kahles K624i je pre vás určite tou správnou voľbou. Množstvo zabudovaných funkcii napomáha každému profesionálnemu strelcovi dosahovať tie najlepšie výkony. Streľba na dlhé vzdialenosti nebola nikdy jednoduchšia. S rozlíšením 6-24x umožňuje široké nastavenie možností pre optimálne pohodlie. 56 mm objektív zaručuje široké zorné pole. Nastaviteľná paralaxa od 50 m do nekonečna poskytuje nekonečné možnosti streľby. Osvetlený zámerný bod SKMR4 dokonale zapadá do zostavy pre jedinečnosť taktickej streľby. Nachádza sa v 1. ohniskovej rovine. Zabudované funkcie ako nastavenie CW alebo CCW, Windage left or right pre praváka aj ľaváka, ZERO STOP nepochybne uľahčia situáciu každému strelcovi aj v tých najhorších poveternostných či svetelných podmienkach. Na výrobu tohto puškohľadu bol použitý tvrdý eloxovaný hliník, ktorý nepozná žiadne prekážky v žiadnej situácii. Je na ňom potiahnutá matná čierna povrchová vrstva, ktorá ho vynikajúco chráni pred všetkými vplyvmi, ako napríklad voda, sneh, prach a iné nečistoty. Vnútro je plnené dusíkom, čo zabraňuje prieniku vody a vzniku zahmlievania. Priemer tubusu je 34 mm. Dĺžka puškohľadu je 405 mm a hmotnosť dosahuje 950 g. Zažite neprekonateľné strelecké akcie s kvalitnou streleckou optikou Kahles K624i 6-24x56i.

Smer nastavenia CW alebo CCW - táto funkcia sa nastavuje v závislosti od modelu puškohľadu, nadmorskej výšky a vetra. Nastavuje sa v smere hodinových ručičiek (=cw) alebo proti smeru hodinových ručičiek (=ccw)

Windage left or right - táto funkcia poskytuje vynikajúcu manipuláciu a ergonómiu vďaka dokonalému usporiadaniu ovládacích prvkov. Bez akéhokoľvek pohybu sa všetky informácie zobrazujú v zornom poli puškohľadu. Patentované centrálne usporiadanie v hornej časti puškohľadu zaručuje pohodlné ovládanie pravou aj ľavou rukou. Z hľadiska ergonómie je umiestnená tak, aby s jej nastavovaním nemal problém pravák ani ľavák. 

Funkcia ZERO STOP - táto funkcia umožňuje intuitívne a rýchlo nájsť nulový indikátor a dokole strelcovi prispôsobiť sa podmienkam streľby

MIL - rozlíšenie kliknutí v MRAD. Jedno kliknutie 0,1 MRAD zodpovedá posunu o 1 cm na vzdialenosť 100 metrov

Parametre produktu: 

Zväčšenie: 6-24x
Priemer objektívu: 56 mm
Výstupná pupila: 9,4 - 2,3 mm
Očný reliéf: 90 mm
Zorné pole na 100 m: 6,8 - 1,7 / 100 m
Korekcia dioptrii: +2 / -3,5 dpt
Faktor súmraku: 18,3 - 36,7
Korekcia kliknutia: .1 MRAD, ¼ MOA
Paralaxa: áno, 50 m - nekonečno
Priemer tubusu: 34 mm
Ohnisková rovina: 1.ohnisková rovina
Typ zámernej osnovy: osvetlená
Zámerná osnova: SKMR4
Materiál: tvrdo eloxovaný hliník
Plnenie: dusíkom
Záruka: 10 rokov
Dĺžka: 405 mm
Hmotnosť: 950 g

Obsah balenia: 

Puškohľad Kahles K624i 6-24x56i SKMR4
Krytky
Handrička na čistenie optiky
Batéria

Recenzie produktu Kópia Puškohľad Kahles K624i 6-24x56i SKMR4

Hore