Puškohľad Leica Magnus 1,8-12x50 i L-4a

Kód produktu: LE-53160
Záručná doba: 10 rokov
Dostupnosť: Dostupný
2 620.00 € s DPH
  • Doživotný servis !!!
  • Vysoká priepustnosť svetla
  • Unikátny faktor zväčšenia
  • Vysoká odolnosť voči nárazom a spätným rázom
  • Vežička stupnice nulovania
  • Kompaktnosť rozmerov
  • Kvalita obrazu v každej situácii
  • Vhodný na spoločné poľovačky

  Puškohľady rady Leica Magnus i predstavujú ideálny doplnok na lov s vysoko kvalitným prevedením a funkciami. Jeho kompaktné rozmery a veľký objektív s rozmermi 50 mm poskytujú dokonalé zážitky na lov pri posliedkach aj na poľovníckych zariadeniach (posedoch). Je to univerzálny puškohľad s unikátnym faktorom zväčšenia a minimálnym 1,8-násobným zväčšením.

  Disponuje výhodami, ako je napríklad jeho celková dĺžka, široké spektrum loveckých situácii, ľahko montujúca montáž, či kvalitný prvotriedny optický systém. Kombinácia efektívneho priemeru objektívu a minimálna vinetácia zaručujú dokonalú schopnosť zhromažďovať svetlo. Taktiež napomáha k zlepšovaciu rozlíšenia detailov od skorého úsvitu až do neskorého súmraku.

  Táto optika posúva hranice svojich možností vďaka vysokému rozlíšeniu a dosahovaním toho najlepšieho zorného pola. Kladie tie najvyššie požiadavky aj na priblíženie, zorné pole a kontrast za pomoci systému, ktorý bráni tieneniu nežiaduceho svetla. Pohľad cez optiku je ostrý a jasný aj v nepriaznivých podmienkach počasia. A to s priepustnosťou svetla pri neuveriteľných 92 %. Optické dokonalosti zaraďujú puškohľady Leica Magnus do svetovej špičky.

  Pri tomto puškohľade nesmú chýbať elektronické súčasti, ktoré predstavujú jednoduché a šikovné funkcie. Nastavovanie intenzity osvetlenia je jednoduché, a to len dotykom prsta na spínať. Jeho nízka spotreba poskytuje dlhšie používanie v teréne spolu s vyššou bezpečnosťou.

  Tubus puškohľadu je tenký, ale zato vysoko odolný voči nárazom a tlakom pri veľkých kalibroch. Hrúbka tubusu je 1,5 cm a zaručuje bezpečnosť pri montáži puškohľadu na zbraň. Telo tohto modelu je vyrobené z kvalitného hliníku, ktorý obstojne zvláda aj tie najnáročnejšie lovecké prekážky.

  Puškohľad Leica Magnus vás zaujme aj novým redizajnom ovládania osvetlenia, ktorý zabraňuje náhodným vypnutiam a zapnutiam. Zámerná bodka s novými rozmermi poskytuje skvelú a neprekonateľnú presnosť na cieľ aj pri dlhších vzdialenostiach. Bodka je menšia ako na predošlých modeloch. Zabudovaná elektronika poskytuje nižšiu spotrebu energie a dlhšiu životnosť batérie v zariadení. Batéria je umiestnená na dostupnom mieste, takže pri jej výmene nebudete mať žiadne problémy. Nastrelenie puškohľadu je pohodlné a komfortné vďaka vežičke stupnice nulovania.

  Parametre produktu:

  Zväčšenie: 1,8-12x
  Priemer objektívu: 50 mm
  Priblíženie: 6,7x
  Očný reliéf: 90 mm
  Priemer predných šošoviek: 50 mm
  Dioptrická korekcia: -4/+3 dpt
  Paralaxa: 50 m až nekonečno
  Zorné pole ( pri min. zväčšení): 22,5 m na 100 m
  Filter predných šošoviek: M52x0,75 mm
  Priepustnosť svetla: cca 92%
  Montáž: 30 mm tubus / Zeiss internal track
  Automatické vypnutie: 3 min. ± 75˚
  Automatické zapnutie: pri pozícii alebo pri pohybe
  Vrstvenie: AquaDura
  Vodotesnosť: do 4 m
  Hmotnosť: 700 g

  Obsah balenia:

  Puškohľad Leica Magnus 1,8-12x50 i L-4a
  Krytky okuláru a objektívu
  Handrička na čistenie optiky
  Batéria CR2032
  Návod na použitie v SK

  Recenzie produktu Puškohľad Leica Magnus 1,8-12x50 i L-4a

  Hore