EKO Protizahmlievač na sklá a optiku TETRAO 100 ml

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
7.90 € s DPH
  • Vhodný na poľovnícku optiku
  • Zabraňuje zahmlievaniu skiel a plastov
  • Nepoužívajte v blízkosti detí

TETRAO Protizahmlievač je nanočasticový protizahmlievací prostriedok, ktorý zabraňuje zahmlievaniu skla, plastov a plexiskla, čím zlepšuje ich viditeľnosť. Vhodný na puškohľady, ďalekohľady, či iné objektívy a optiku ako aj na okuliare, autosklá, spätné zrkadlá vozidiel a iné povrchy.

Návod na použitie:
Pred použitím dôkladne pretrepať. Ošetrovaný povrch treba pred nanesením dôkladne vyčistiť, odmastiť a vysušiť. Na odmastenie odporúčame Univerzálny čistič TETRAO. Na suchý, čistý a odmastený povrch naneste rozprašovačom TETRAO protizahmlievač v množstve 5-15 ml na meter štvorcový. Po nanesení prípravok rozotrite veľmi slabým tlakom a to papierovým obrúskom alebo málo nasiakavou textíliou krúživými pohybmi tak, aby vznikol rovnomerne vlhký povrch.

Počkajte cca 3 minúty a následne doleštite papierovou utierkou. Po doleštení chráňte povrch pred stykom s vodou či mechanickým oderom minimálne 1 hodinu. Po 2 hodinách od aplikácie je reakcia dokončená a jej účinnosť  môžeme vyskúšať dýchnutím na ošetrenú plochu. Vyššie uvedený postup opakujte 2-krát. Pozitívny výsledok v podobe nezahmlievania je viditeľný a pretrváva po dobu 2-6 týždňov. Po znížení účinnosti aplikáciu opakujte.

Bezpečnostné upozornenie:
V prípade zasiahnutia očí vypláchnite prúdom tečúcej vody. V prípade zasiahnutia kontaktných šošoviek tieto odstráňte z očí. Pokiaľ pretrváva podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc. Po použití dôkladne opláchnite ruky.

Skladovanie:
Uchovávajte v uzatvorenom pôvodnom obale pri teplote 5-35°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: voda, etanol, aditíva
Dátum spotreby: uvedený na obale

Vyrobené na SLOVENSKU

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu EKO Protizahmlievač na sklá a optiku TETRAO 100 ml

Anonym
Funguje

Hore