L3 Laser 90mW

Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

L3 laser  90mW je prídavny laserový lR iluminátor slúžiaci k prídavnému osvetleniu zorného poľa prístrojov nočného videnia pri nevyhovujúcich svetelných podmienkach.

Laser L3 je možné inštalovať pomocou malej weaver montáže na vhodný protikus umiestnený na prístroji nočného videnia alebo inom zariadení.

Smer lúča laserového infra prísvitu L3  je nastaviteľný pomocou rektifikačných skrutiek v obvyklej pravouhlej sústave. Šírka lúča je fokusovateľná v rozsahu 5 st. až 0,1 st. Pri najužšom nastavení šírky lúča laserový infra prísvit Laser L3 vyžaruje tenký zámerný lúč. Tento môže okrem funkcie presvetlenia záujmového priestoru slúžiť aj ako zámerný laser. Vlnová dĺžka vyžarovaného lúča je 810 nm.

Intenzita vyžarovaného lúča Laseru L3 je nastaviteľná v 9 stupňoch v rozsahu vyžarovaného výkonu od 30 po 90 mW. Napájanie je zabezpečené jednou CR123 3V batériou. ODPORÚČAME OBJEDNAŤ! Kapacita batérie postačuje približne na 6 hodín prevádzky.

Laser sa vyzačuje kompaktnými rozmermi a minimálnou hmotnosťou 75 g. Napriek tomu je pomerne robustný a odolný voči prieniku vlhkosti, zrážkovej vody a prachových častíc. 
Rozsah prevádzkových teplôt je od -10 po +50 °C.

Laser L3 90mW je zaradený do kategórie class IIIa, čo znamená že po kráktodobej priamej expozícii môže dôjsť k ireverzibilnému poškodeniu sietnice oka až do vzdialenosti 100 m od zdroja.

Recenzie produktu L3 Laser 90mW

Hore