Astro teleskop Pentaflex Refractor D60/F700 Goto | IBO.sk
Astro teleskop Pentaflex Refractor D60/F700 Goto
Zľava 38%

Astro teleskop Pentaflex Refractor D60/F700 Goto

Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Pentaflex astrologický teleskop Refractor D60/F700 Goto má objektív priemeru 60 mm a ohniskovú vzdialenosť 700 mm. Astrologický teleskop Refractor D60/F700 Goto má pevný hliníkový statív. Teleskop je ideálny pre začínajúcich alebo príležitostných astrológov. Teleskop je možné pripojiť k počítaču. Regulátor obsahuje databázu viac ako 42.000 nebeských objektov uložených pre výskum a pozorovanie. Vy si jednoducho vyberte objekt z databázy a teleskop sa postará o zvyšok.

Diaľkový ovládač umožňuje 2 možnosti pozorovania:

- Prvá možnosť spočíva v tom, že si vyberiete objekt ktorý chcete pozorovať z vytvorenej databázy a teleskop Refractor D60/F700 Goto sa sám nastaví na dané súradnice

- Druhou možnosťou je voľné pozorovanie, kde môžete objavovať nové objekty na nebi a ich súradnice si uložiť do databázy teleskopu Refractor D60/F700 Goto

Môžete využiť aj káblové pripojenie PC, čo Vám umožňuje ovládať ďalekohľad z PC


Regulátor obsahuje databázu viac ako 42.000 nebeských objektov uložených pre výskum a pozorovanie. Pokiaľ ide o súradnice, kde ste boli a na ročnom období, vidíme niektoré objekty tejto komplexnej databázy. Motor ďalekohľadu nám umožňuje priamy nástroj pre konkrétny objekt a automaticky sledovať rovnakú cestu. Jednoducho vyberte objekt z databázy a ďalekohľad sa postará o zvyšok.

Diaľkový ovládač umožňuje 2 možnosti pozorovania:

- Prvá cesta sa plánuje, tj potom, čo ďalekohľad pozná súradnice polohy, budeme predstavovať vzdialených objektov, ktoré máme k dispozícii v nebi, aby postavenie a meno každého objektu a jeho možných vlastností ( hviezdy a súhvezdia, planéty, atď ...)

- Druhou možnosťou je zadarmo pozorovanie, kde používateľ hľadá objektov na ich vlastné, s možnosťou uloženia súradníc pozorovaného objektu zistiť neskôr.

Môžeme využiť aj káblové pripojenie PC, čo nám umožňuje ovládať ďalekohľadu z PC, pomocou firmware na radiči.

Okrem toho môžu byť pridané ďalšie príslušenstvo ako elektronické oko, ktorý umožňuje pripojenie k teleskopu s počítačom, tak sme priamo ďalekohľadu na pozorovanie požadovaného objektu a tento objekt v obrazovke, s extra bonusom, že budú môcť robiť fotografie alebo nahrávať video.

Recenzie produktu Astro teleskop Pentaflex Refractor D60/F700 Goto

Hore