Okamžite nastaviteľná strelecká palica IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: PO672
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
114.90 € s DPH

Strelecké palice IBO PRIMO sa tešia čoraz väčšej obľube medzi strelcami. Sú konkurencieschopné s palicami iných značiek, no za priaznivejšie a dostupnejšie ceny.

Vylepšená verzia streleckej dvojnožka značky IBO PRIMO štvrtej generácie. Zabezpečí vám 99% úspešnosť pri streľbe na dlhé vzdialenosti, ako aj pri love na otvorených poliach či lúkach. Okamžité nastavenie výšky iba pomocou jednej ruky, kedykoľvek potrebujete. V momente si prispôsobíte svoju streleckú palicu na akúkoľvek výšku. Vysoko odolná a naozaj ľahká palica, ktorá nie je problematická pri transporte. Odnímateľná vrchná časť s menším aj väčším závitom pre rôzne optické zariadenie.

Možnosť uhlovať vrchné "V" pre komfortnejšie smerovanie ruky a zbrane jednoduchým povolením skrutky a prestavením do iného uhla. Praktické je aj vrchné stredové "V", ktoré sa dá ľahkým povolením skrutky presunúť do iného uhla a takisto aj úplne odpojiť. Strelecká palica bipod IBO PRIMO má hmotnosť 1,2 kg a výšku nastaviteľnú od 117 cm (v zloženom stave) do 190 cm. Nohy palice sú ukončené gumenými pätkami.

Odpojením vrchnej časti sa zrazu z palice stane statív vďaka použitiu väčšieho a menšieho závitu pre vaše optické zariadenia, napríklad na kameru, fotoaparát, ďalekohľad či na inú optiku. V každej situácií ako je sedenie, státie alebo kľačanie sa stáva dokonalou podperou v akomkoľvek teréne, kedy poskytuje svoje tiché a plynulé nastavenie. Bipod IBO PRIMO bude vašim obľúbeným pomocníkom, s ktorým vám neujde už žiadny výstrel.

Recenzie produktu Okamžite nastaviteľná strelecká palica IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Jozef
Kvalitná, ľahká strelecká palica, super rýchle nastavenie, neoceniteľný pomocník hlavne pri love posliedkou v našom poľnom revíri.
Boris
ľahká, tichá, kompaktná, veľká pomoc v revíri

Hore