Posedový vak celotelový Posedový vak celotelový 1 Posedový vak celotelový 2
Zľava 20%
Zľava -20%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-20%
Do mrazov
Top kvalita

Posedový vak celotelový

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: PO7999
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
263.20 € s DPH 329.00 €

Celotelový posedový vak Igor má vo vnútri dve vrecká na odkladanie vecí, ďalšie vrecko na doklady so zipsom. Vak je priestranný aj pre "zdatnejších" a vysokých poľovníkov, zvládnete mrazy do - 20 iba v termoprádle. Celková dĺžka je 224 cm a šírka 85 cm, hmotnosť vaku je 3,9kg. Vnútorný obvod je až 165 cm. Jedinečné vrecko na ľavej strane vaku na náboje, 2x guľa a 3x brok. Vnútro podšité fleecom a v hornej časti vaku hladkou podšívkou pre jednoduchý pohyb. Ihneď teplo na dotyk, izolačná výplň je 3 násobné duté vlákno, hrubšie ako v zimných bundách, podobné ako v profesionálnych spacákoch. Povrch je z brúseného, pevného a vodeodpudivého materiálu. Návlek na ruky je dostatočne veľký, pričom môžete pohodlne vytiahnuť ruky. Perfektná kapucňa na hlavu so sťahovaním. Dlhý 150 cm pevný zips, pri krku prekrytý aby Vás neškriabal. Ruky sa schovávajú do odopínateľného malého vaku pred predný zips, vnútro malého vaku na ruky vyteplené fleecom, ruky môžu byť spolu. Do vaku môžete ísť obutý, aj vyzutý. Vyrobené pre IBO POĽOVNÍK na SLOVENSKU!

NOVINKA!! Climashield XP/APEX OBSIAHNUTÝ V POSEDOVOM VAKU IGOR!

Výnimočný posedový vak je vyrobený z pobrúseného , ľahkého ale pevného materiálu v zložení 63% polyester, 37% bavlna. Zateplený je špeciálnou tepelnou výplňou Climaschield 200. V dolnej časti – od pása dole je ešte zateplený fleecom, v hornej časti je ďalej zateplený prešívanou podšívkou s thermovložkou 150. Posedový vak má 2 vnútorné zipsové vrecká. V predu sa zapína zipsom, ktorý je prekrytý légou, ktorá sa zapína na gombiky. Súčasťou posedového vaku je  zateplený rukávnik podšitý fleecom. Ak chceme v posedovom vaku prejsť pár krokov, dá sa z neho vystúpiť, a dolnú časť zapneme špeciálnymi putkami  na chrbát. Vpredu zapneme posedový vak na gombíky. Takto nám poslúži posedový vak ako veľmi teplý dlhý kabát.

Climashield XP/APEX

Je to najefektívnejší tepelno- izolačný materiál na trhu. Je to absolútna svetová špička v izolácii. Veľmi odolný, ľahký, vysoko trvanlivý, pružný a rýchloschnúci. V porovnaní s akýmkoľvek konkurentom si zachováva najdlhšie „loft“ a to i po opakovanom stlačovaní, praní a sušení.

Je to robustná trojrozmerná 3D štruktúra- rovnaká , ako u peria- je tvorená tepelné spojenými prekríženými vláknami s dutinou trojuholníkového prierezu. Izolačnými vlastnosťami sa najviac zo všetkých syntetických izolácii približuje periu.

Recenzie produktu Posedový vak celotelový

Anonym
super vec na posed
Anonym

Hore