Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 - Oranžový

Kód produktu: DG6120
Záručná doba: 3 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
436.00 € s DPH

Elektronická pomôcka pre výcvik psov Dogtrace disponuje jedinečnými vlastnosťami

 • Dosah medzi vysielačom a prijímačom je až 20 km pri priamej viditeľnosti (v závislosti od terénu, vegetácie a ďalších faktorov)
 • Po zaobstaraní ďalšieho obojku , máte možnosť sledovať viac psov, najviac 9 zvierat cez jeden prijímač,
 • Dobre čitateľný displej prijímača – na priamom slnku aj v tme
 • Plne vodotesný prijímač aj vysielač
 • Dlhá výdrž akumulátorov, viac ako 40 hodín!
 • Funkcia kompas - ukazuje smer, kde sa aktuálne pes nachádza 
 • Funkcia FENCE – akustická hranica k vytýčeniu priestoru pre psa
 • Funkcia BEEPER – zabezpečuje detekciu pohybu/miesta státia vášho psa
 • Rýchly štart prijímača (ručného zariadenia)
 • Najmenší a najľahší obojok (vysielač) na trhu, v porovnaní s konkurenčnými zariadeniami
 • Jednoduché ovládanie

Máte doma psa, ktorý sa rád vydáva sám na túlavé chodníčky? Potrebujete, aby váš pes prešiel náročným výcvikom v teréne? Alebo jednoducho máte iba strach o svojho štvornohého miláčika a chceli by ste mať prehľad, kde sa práve nachádza? Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 je produkt pre všetkých, ktorí chcú dopriať psíkovi spojenie bezpečia a voľnosti. Pre seba si zaručíte pokoj a budete mať psa neustále pod kontrolou.

DOG GPS X20 je zariadenie slúžiace pre lokalizáciu a vyhľadávanie psov až do vzdialenosti 20 km. Okrem bežných majiteľov psov, môžu lokátor využiť aj profesionáli pri výcviku. Psík dostane určitú mieru voľnosti, ale zároveň bude stále pod kontrolou a nebude potrebné ho hľadať. Sledovacie obojky obľubujú aj poľovníci, ktorí ich zvyknú uplatňovať pri výcviku zvieraťa v lese alebo pri poľovačkách. Satelitný GPS lokátor ocenia aj aktívny ľudia, chodiaci so psom často do prírody či na hory, alebo na akékoľvek voľné priestranstvá, kde môže psíka niečo ľahko rozptýliť a hrozí jeho útek. Obojok má univerzálnu veľkosť pre všetky rasy psov. Či už je už váš psík väčší alebo menší, obojok mu sadne ako uliaty. 

Zariadenie sa skladá sa z malého a ľahkého vysielača, ktorý je umiestnený na obojku psa a z prijímača v podobe ručného zariadenia. Na prijímači môže psovod sledovať vzdialenosť od havkáča a smer, ktorý ho dovedie k aktuálnej polohe psíka. Na zariadení je nastaviteľná intenzita zvukového signálu a aj vibračný signál. Vysielač svoju polohu získava z družíc GPS. Pomocou rádiofrekvenčného signálu (RF) nadobúda informáciu o polohe psa a vysiela tieto dáta do prijímača psovoda. Na displeji prijímača je možné sledovať aj silu RF signálu, presnosť GPS pozície, ako i  stav akumulátora vysielača aj prijímača. Najmodernejšie technológie zabezpečujú vysokú citlivosť GPS v prijímači aj vysielači, čo zabezpečuje bezchybnosť a spoľahlivosť pri lokalizácii vášho štvornohého priateľa. Výhodou je, že všetky časti zariadenia DOG GPS X20 ako sú prijímač, RF anténa, ďalší obojok s vysielačom , RF anténa pre obojok či napájací adaptér s USB káblom a nabíjacím klipom pre GPS sa v prípade straty dajú dokúpiť aj samostatne. So satelitným lokátorom DOG GPS X20 váš psík už nikdy nebude stratený!

DOG GPS X20 disponuje tiež špeciálnymi funkciami ako kompas alebo FENCE. Prídavná funkcia FENCE je akustická hranica, ktorá poskytuje informáciu o tom, že váš pes prekročil nastavenú vzdialenosť od prijímača. Vďaka tejto funkcii budete vždy včas vedieť, kedy je pes ešte v bezpečnom dosahu a kedy sa vzdialil už príliš ďaleko. Môžete tak včas psa vyhľadať a urobiť potrebné opatrenia, aby bol váš pes znovu v bezpečnej diaľke. Zariadenie má aj funkciu BEEPER, zásluhou ktorej jednoducho určíte, či je váš v pohybe alebo stojí na mieste. Funkcia kompas vám pomôže zistiť, ktorým smerom sa váš psík momentálne rozhodol zatúlať. 

Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 je možné si zaobstarať v matnej kamuflážovej farbe a v oranžovej. DOG GPS X20 spája moderný dizajn, technológie a funkcionalitu do jedného celku. Zariadenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho bezproblémové fungovanie a nenáročnú údržbu. Výhodou je jeho vodotesnosť, možno ho teda jednoducho umyť vo vode. Prekvapí vás aj fantastická výdrž akumulátorov. Slúžia až viac ako 40 hodín bez prestávky! Napájací adaptér s USB káblom a nabíjacím klipom pre GPS je súčasťou balenia.

Obrovským benefitom je, že GPS Dogtrace vo vnútri satelitného zariadenia je dostupná úplne zdarma. Neplatíte teda už žiadne peniaze navyše za registráciu signálu. GPS X20 na rozdiel od klasickej GPS nezobrazuje mapy. Namiesto toho, funguje na princípe zobrazovania  kompasu a presnej vzdialenosti psa od majiteľa. K dispozícii budete mať na displeji aj všetky potrebné údaje ako je sila signálu prijímača a vysielača alebo indikátor stavu batérie prijímača a vysielača.

Obsah balenia:

 • Prijímač vr. Akumulátora Li-Pol 1900 mAh
 • Klip pre zavesenie prijímača na opasok a 2 ks skrutiek
 • Vysielač vr. akumulátora Li-Pol 1900 mAh a plastového oranžového remeňa v dĺžke 70 cm
 • Napájací adaptér s USB káblom a nabíjacím klipsom pre GPS
 • Šnúrka pre zavesenie prijímača
 • Návod na použitie a záručný list
 • Kufor

Recenzie produktu Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 - Oranžový

Anonym
Aparát je nastavený ale ešte sme ho nevyskúšali na psíkovi
Kamča
veľmi užitočná vec, chyta signál na miestach kde mobil nema ani poličku, velmi som spokojný, odvtedy mám jazvečíka pod kontrolou

Hore