Zľava -40%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-40%

Nôž TETRAO Imleria

Kategória: Nože TETRAO
Kód produktu: TX-MNOZ-IMLER
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
97.74 € s DPH 162.90 €
  • Elegantný vzhľad
  • Vyrobený v Taliansku
  • Ekologické puzdro
  • Kvalitný uzamykací mechanizmus Liner-lock
  • Kompaktné rozmery

Dlho očakávané túžby lovcov za kvalitnými nožmi sa stali skutočnosťou. Značka TETRAO opäť rozširuje svoj sortiment v podobe odolných a kvalitných nožov, ktorých výroba siaha až do Talianska. Elegantný nôž TETRAO Imleria je tu pre každého, kto má rád malé nože v exkluzívnom prevedení s použitím len tých najkvalitnejších materiálov.

Nerezová oceľ W.4116, kvalitný uzamykací mechanizmus, pevná rukoväť a kompaktné rozmery robia z tohto noža naozajstného elegána medzi ostatnými nožmi. Nerezový materiál chráni čepeľ pred vznikom korózie. Jednoduchá, no za to elegantná rukoväť sa perfektne drží v ruke. Tvrdosť na úrovni HRC 57 zaisťuje maximálnu pevnosť čepele pri akomkoľvek rezaní.

Nôž funguje na základe spoľahlivého uzamykacieho mechanizmu Liner-lock. Práca s nožom je bezpečná a nemusíte sa báť, že sa samovoľne čepeľ otvorí, zatvorí alebo poškodí. Nôž je dodávaný spolu s puzdrom, vyrobeným z ekologickej kože. Suchohríby (lat. Imleria), ktorých názov nesie aj tento model, sa vyskytujú v ihličnatých alebo v zmiešaných lesoch, vy sa s nožom TETRAO Imleria môžete vyskytnúť prakticky kdekoľvek. 

Parametre produktu:

Typ čepele: uzatváracia
Materiál čepele: nerezový W.4116
Povrch: saténový
Tvrdosť čepele: HRC57 (100 mm)
Rukoväť: Blue Burl
Hrúbka čepele: 2,8 mm
Uzamykací mechanizmus: Liner-lock
Puzdro: ekologická koža
Farba puzdra: čierna
Celková dĺžka: 220 mm
Hmotnosť: 90 gr

Obsah balenia:

Nôž TETRAO Imleria
Kožené puzdro

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Nôž TETRAO Imleria

Hore