Zľava -40%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-40%

Poľovnícky nôž TETRAO Bacidia

Kategória: Nože TETRAO
Kód produktu: TX-MNOZ-BACID
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
113.94 € s DPH 189.90 €
  • Použitie najlepších materiálov
  • Jednoduché prevedenie
  • Dlhotrvajúca ostrosť
  • Vyrobené v Taliansku

Dlho očakávané túžby lovcov za kvalitnými nožmi sa stali skutočnosťou. Značka TETRAO opäť rozširuje svoj sortiment v podobe odolných a kvalitných nožov, ktorých výroba siaha až do Talianska. Bacidia je skvelý nôž s jednoduchým prevedením, pozostávajúci z najlepších materiálov a dlhotrvajúcou ostrosťou. Je vhodný nie len pre lovcov ale aj vášnivých taktikov, vojakov a bushcraftových nadšencov.

Nôž s vôňou lišajníka (lat. Bacidia) pozostáva z pevnej čepele a elegantnej rukoväte. Použitie nehrdzavejúcej ocele s odolnosťou HRC 60 posúva tento model medzi tie najlepšie nože na akékoľvek použitie. Počas výroby bola čepeľ brúsená kameňom, čo je v dnešnej dobe praktizované len málokedy. Na čierno-zelenú rukoväť bol použitý G10 materiál. Povrch bočných strán tvoria jemné drážky.

Pre bezpečné nosenie noža sa v balení nachádza aj kydexové puzdro na opasok. Spoľahlivo chráni nôž pre možnou stratou. V spodnej časti puzdra sa nachádza malá dierka, ktorá slúži na odvádzanie vody v prípade dažďa. Čepeľ noža tak nezhrdzavie a nestratí svoju kvalitu. Vzhľad noža je elegantný a takzvane atypický. Aj preto je vhodný pre ozbrojené sily a pre každého.

Parametre produktu:

Typ čepele: pevná
Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ N690
Tvrdosť čepele: HRC 60 – 107 mm
Brúsenie čepele: kameňom
Hrúbka čepele: 4 mm
Materiál rukoväte: G10
Farba rukoväte: čierno-zelená
Puzdro: kydex
Farba puzdra: čierna
Celková dĺžka: 230 mm
Hmotnosť: 195 g

Obsah balenia:

Nôž TETRAO Bacidia
Kydexové puzdro

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Poľovnícky nôž TETRAO Bacidia

Hore