Nordik Predator vábnička na diviaka BOAR

Kategória: Vábničky
Kód produktu: PO210
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
34.90 € s DPH

Vábnička na diviačiu zver

Vábnička Nordik Boar je špeciálne navrhnutá a vyvinutá k vábeniu diviačej zveri. Zvuky vydávané touto vábničkou imitujú kontaktné zvuky diviačej zveri pri vyrývaní a príjme potravy,  ktoré pre vábenú diviačiu zver v blízkom okolí znamená výskyt konkurenčnej čriedy. Vábená zver preto prichádza veľmi ochotne a často i veľmi rýchlo.
Použitie vábničky je veľmi jednoduché. Dajte náustok vábničky medzi pery, koniec vábničky vezmite do dlaní a tými modulujte zvuky. Opakovane do vábničky krátko fúkajte a ľubovoľne meňte pauzy medzi jednotlivými vdychmi, aby ste vytvorili zvuk kontaktného krochkania. Veľmi vhodné je doplniť vábenie hlasným mľaskaním.

Tip: Vábnička je pre jednoduchšie prenášanie a manipuláciu zložená. Pre vábenie a dosiahnutie autentických zvukov je nutné spodnú časť vábničky pred použitím roztiahnuť (predĺžiť). Po skončení vábenia ju jednoducho stlačením opäť zložíte.

Recenzie produktu Nordik Predator vábnička na diviaka BOAR

Peter
Nikdy som neveril, že dokážem privábiť diviaka, ale s touto vábničkou sa mi to predsa len podarilo.
Jozef
Priznám sa ani ja som veľmi vábničke neveril kým sa mi nepodarilo privábiť už viacero diviakov hlavne počas chrutia. odporúčam

Hore