Vákuová balička potravín FoodSaver VS3190X

Kód produktu: FS-VS3190X
Dostupnosť: Dostupný
147.90 € s DPH
  • Udržuje jedlo čerstvé a svieže
  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina
  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla
  • Automatické vákuovanie a zvarenie fólie
  • Režím PULZ pre mäkké potraviny
  • Jednoduché skladovanie
  • Ukazovateľ priebehu vákuovania 
  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus

Novinka, ktorá je vybavená až 5 režimami vákuovania. Novinkou je tiež režim Pulze pre vákuovanie krehkých potravín ako sú koláče, torty, orechy a podobne. Tieto potraviny zavákuuje bez poškodenia. Samozrejmosťou je aj vstavaný nôž na rolky, zásobník na rolky a možnosť pripojiť Fresh kontajnery a množstvo iného príslušenstva. 

Systém vakuových baličiek FoodSaver chráni čerstvosť a nutričnú hodnotu jedla, znižuje množstvo odpadu a pomáha vám znížiť výdavky na stravu. Tesnenia sú čo najviac vzduchotesné, aby sa zabránilo vnikaniu kyslíka a vlhkosti do potravy. 

Vákuová zváračka ponúka možnosť výberu z 5 praktických funkcií - suchého a mokrého vákuovania, marinovanie, pulzné vákuovania a Sous Vide vákuovanie. S prístrojom pritom môžete používať tiež vakuovacie dózy, marinátor a zátky od značky FoodSaver. Jednoduchým stlačením tlačidla z vrecka odstránite vzduch a kontrolka LED indikuje, že je utesnenie dokončené. 


                                                Elegantný moderný dizajn s povrchovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele, ktorý vyzerá skvele v každej kuchyni.

Systém vákuového utesnenia FoodSaver FFS3190X je inštalovaný horizontálne a je vhodný pre kuchynky všetkých veľkostí s elegantným priestorovo úsporným dizajnom. S vákuovým tesniacim systémom FoodSaver FFS3190X môžete ľahko tesniť jedlo jediným dotykovým tlačidlom. Jednoducho vložte vrecko na potraviny do zásobníka v baličke FoodSaver a zatvorte ho jednoduchým uzamykacím mechanizmom. Zariadenie automaticky odstráni vzduch z vrecka stlačením tlačidla. Na displeji môžete vidieť, kedy bolo začaté vákuum. Vrecko je potom automaticky zapečatené teplom, aby sa zachovala čerstvosť. Prebytočná kvapalina, ktorá vystupuje počas vákuového utesnenia, sa zhromažďuje v zbernej miske.

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS3190X je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny

Technická špecifikácia:

Napätie: 220 V, 50 Hz
Príkon: 130 W
Rozmery: 41 x 21 x 14,9 cm
Hmotnosť: 2,7 kg
Záruka: 2 roky

Príslušenstvo v balení:

1 ks - rolky 28 cm, dĺžka 2,43 m
2 ks - sáčok s objemom 3,78 l
2 ks - sáčok s objemom 0,946 l
2 ks - ZIP sáčok s objemom 0,946 l
2 ks - ZIP sáčok s objemom 3,78 l

Recenzie produktu Vákuová balička potravín FoodSaver VS3190X

Hana
elegantná, praktická a tichá vákuovačka. je to už vyššie úroveň
gitka
top kvalita a cena je super...vrelo odporucam

Hore