Hagopur pachový ohradník s aplikátorom 675 ml

Kód produktu: FR191371
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
28.99 € s DPH

Odskúšaný a 100% účinný
Dlhodobý účinok až 6 týždňov
Širokospektrálne použitie
Aplikácia pomocou pribaleného aplikátora 

Pachový ohradník Hagopur je prípravok, ktorý bezpečne odpudí všetky druhy zveri z oblastí a plôch, kde zver nie je vítaná. Odskúšaný a 100% účinný prípravok na odpudenie diviakov, jeleňov, srncov, pod... Hagopur je silne aromatický, ale pre človeka nie je nijak nebezpečný. Preto sa môže používať aj v oblastiach obývanými ľuďmi.

Jeho využitie je naozaj širokospektrálne, či už v poľovníctve, lesníctve, poľnohospodárstve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, atď. Môže sa tiež použiť aj proti prekusovaniu káblov v aute. Je extrémne efektívny a môže sa používať celoročne. Po aplikácii je zaručený dlhodobý účinok až do 6 týždňov. V prípade veľmi silných a výdatných dažďov odporúčame aplikovať znovu pre dosiahnutie 100% účinku.

Pachový plot - pena je nosný materiál, ktorý je možné ihneď použiť a ktorý obsahuje prirodzený pachový koncentrát, ktorý po aplikácii pôsobí cca. 4 - 6 týždňov. Aplikovaný penový zásobník vydrží cca 3 - 5 rokov. Penu, ktorá sama drží na podložke, nanášame v útvaroch veľkých asi ako tenisové loptičky alebo v desiatich centimetrových pruhoch širokých asi 2 - 3 prsty na vidlice konárov, kôru stromov, pne, kolíky alebo prípadne zvodidla. Penu ideálne aplikujeme na stranu odvrátenú od cesty. Tým sa zvyšuje pozornosť zveri a aj naďalej migruje. Ochranného účinku dosahujeme v kombinácii so zvukmi a pohybom cestnej premávky. Fľaša obsahuje asi 200 penových gúľ, ktoré možno aplikovať vo vzdialenosti cca 5 m vo dvoch radoch = 500 m pachového plotu na jednej strane cesty.

Osvedčený postup z praxe:

Penu sme aplikovali popri ceste, na miestach kde dochádzalo k zrážkam so zverou. Hagopur sme aplikovali na kriky, zvodidlá alebo drevené kolíky. Aplikovali sme penu o veľkosti tenisovej loptičky vo vzdialenosti asi 15-20 metrov. Účínok sa prejavil okamžite a na aplikovaných miestach už viac nedochádza k srážkam so zverou. Hagopur pravidelne aplikujeme na jar a na konci leta. 

Recenzie produktu Hagopur pachový ohradník s aplikátorom 675 ml

Anonym
Peter
Aplikujeme ho pozdĺž ciest kde sú časté zrážky aut so zverou a veľmi to pomáha. Zver to síce neodradí prejsť na druhú stranu, ale keď to cíti je omnoho opatrnejšia.

Hore