Top kvalita

Puzdro na zbraň TETRAO Luxury 128 cm

Kategória: TETRAO
Kód produktu: TX96119LUX128
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
155.90 € s DPH
  • 100% ručná výroba
  • Vyrobené na Slovensku
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Kvalitné a pevné materiály 
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Špeciálne puzdro na dlhé zbrane, je spracované z kvalitných materiálov. Zbraň je chránená vnútornou podšívkou z odolného materiálu voči oderom. Zvonka puzdra sa nachádza vrecko na doklady a na náboje, obojstranný zips a popruh cez rameno. Prémiová rada TETRAO LUXURY prináša špičková puzdro na dlhé zbrane z kvalitného materiálu, ktorý dodáva pocit kvality a luxusu. Púzdro dokonale ochráni vašu zbraň nech ste už kdekoľvek. Odporúčame aspoň raz za rok jemne potrieť plastové zúbky zipsového pásu starým suchým mydlom a zips, sa bude pekne a ticho zatvárať, čím výrazne predĺži jeho životnosť.

Parametre produktu: 

Dĺžka puzdra: 128 cm
Materiál: Hydrofóbny vysoko oderuodolný PES

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia. 

Recenzie produktu Puzdro na zbraň TETRAO Luxury 128 cm

Erik
Krajsie a noblesnejsie puzdro som nemal, mam ho trosku personalizovane takze viem ze je moje :)
mravec57
Dizajnovo veľmi dobre zvládnuté, ale najmä funkčné puzdro s dobrou výstelkou a kvalitnými zipsami YKK, pre pohodlie mojej flinty a mňa samého.

Hore