Opakovacia guľovnica BERGARA Wilderness Thumbhole Carbon

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 490.00 € s DPH
  • Prepracovaná pažba
  • Citlivá spúšť
  • Dostupná v kalibri 300 Win. Mag.
  • Lisovaná pažba HMR
  • Integrované úchyty na zavesenie a otočné úchytky

Túžba priniesť na trh kvalitné a spoľahlivé zbrane je cieľom každej spoločnosti na výrobu zbraní. Španielska spoločnosť Bergara poskytuje kvalitu a precíznosť pre všetkých skutočných lovcov a súťažných streľcov. Úroveň remeselného spracovania prekonáva všetky ostatné zbrane na trhu.

Nová opakovacia puška z dielne Bergara vás prekvapí hladkým chodom a výbornou citlivosťou spúšte. Zahnutá spúšť je navrhnutá k zaručeniu čo najviac ostrého a čistého ťahu pri každej streľbe. Poskytuje nastavenie podľa požiadaviek zákazníka. Pažba je vybavená integrovanými držiakmi QD pre ľahké pripevnenie na popruh. Je navrhnutá a vyrobená pre najnáročnejších lovcov a strelcov v každej situácii (lov a športová streľba).

NOVINKA DIVOČINA UHLÍK PRE PALČÍK
B-14 Wilderness Series® stelesňuje čistý výkon. Súpravy funkcií zo skutočného sveta, ako sú drážkované skrutky, špecializované povlaky a možnosti akcií, ktoré dokážu odolať drsnej a nemilosrdnej divočine a zároveň splynúť s tými istými prvkami. Táto séria je určená pre zadnú časť krajiny, aby sa vyrovnala každému kroku, ktorý urobíte na vychodených cestách.

Nová pažba Thumbhole s gumenou rukoväťou poskytuje optimálnu ergonómiu a pohodlie a spolu s hlavňou Bergara z uhlíkových vlákien zaručuje neprekonateľnú ľahkosť a presnosť pre všetky typy lovcov. Prispôsobenie a odolnosť, aby vyhovovali tým najextrémnejším dobrodružstvám.

* Dostupné od marca 2023

BAREL
Uhlíkové vlákno č. 6

PRESNOSŤ
Sub-Moa záruka

BERGARA SUD
Reputácia Bergary je založená na najlepších procesoch vŕtania, honovania a ryhovania, ktoré zaručujú presnosť pod MOA. Pridanie Carbon Fiber do našich sudov sa stalo veľkou výhodou pri znižovaní hmotnosti v rozmedzí od 200 do 400 gramov v závislosti od dĺžky, kalibru a profilu hlavne. Uhlíkové sudy sú spoľahlivým, konzistentným a efektívnym prvkom, ktorý umožňuje zníženie hmotnosti bez obetovania presnosti a výkonu nášho zariadenia.

ZÁSOBA PRE PALČÍK
Ergonómia, ktorú ste hľadali: Nastaviteľná dĺžka a výška, tradičné rýchloupínacie držiaky popruhov a gumená rukoväť s miernou drsnosťou vpredu aj v oblasti rukoväte poskytujú veľmi prirodzené, rýchle a efektívne polohovanie.

JEDEN KUS B14 AKCIA
Mimoriadne hladký chod Bergara B14 pozostáva zo systému dvoch skrutiek s posuvným vyťahovačom a kužeľovým uzáverom a dorazom záveru na zabezpečenie hladkého vkladania a vyťahovania náboja. Akcia má povrchovú úpravu Graphite Black cerakote, ktorá dopĺňa hlaveň. Skrutka je ryhovaná, aby sa zlepšil jej vzhľad a znížila jej celková hmotnosť o niekoľko gramov a uzatvára sa pomocou dvoch očiek a uhla 90°.

AICS ŠTÝL MAG
5-ranný odnímateľný zásobník kompatibilný s AICS je štandardom našej pušky HMR

Kaliber Stúpanie Priemer hlavne Hmotnosť Celková dĺžka Dĺžka hlavne Kapacita zásobníka
6,5 Creedmoor 1:8 21,5 mm 3,2 kg 108 cm 56 cm 5
6,5 PRC 1:8 21,5 mm 3,3 kg 112 cm 61 cm 5
.308 Win. 1:10 21,5 mm 3 kg 130 cm 51 cm 5
.300 Win. Mag. 1:10 21,5 mm 3,3 kg 114 cm 61 cm 5

Recenzie produktu Opakovacia guľovnica BERGARA Wilderness Thumbhole Carbon

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore