Vzduchovka NORICA Dragon Evolution 4,5 mm

Kód produktu: NA22
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
186.92 € s DPH 219.90 €

Vzduchovka Norica Dragon Evolution je modifikáciou klasickej vzduchovky Norica Dragon. Inovovaná verzia má hrubú hlaveň z eloxovaného hliníka. Pažba má rybiny na predpažbí, tiež na pištoľovej rukoväti a ventilovanú gumenú pätku. Celková hmotnosť je 3 kg.

Hlaveň má dĺžku 455 mm s povrchom z eloxovaného hliníka, čo zabezpečí vyššiu odolnosť voči hrdzaveniu a zvýšenú oteru vzdornosť.

Pažba je v prevedení Monte Carlo čiernej farby. Na pištoľovej rukoväti a predpažbí sú rybiny, ktoré zabezpečujú istejší úchop. Gumená ventilovaná pätka je mäkká a veľmi pohodlná. Celkovo je pažba odolná, nenáročná na údržbu a veľmi pohodlná pri cielení.

Automatická poistka je umiestnená veľmi prakticky v lúčiku a odistenie je pohodlné a rýchle.

Súčasťou balenia nie je puškohľad. Vzduchovka nemá mechanické mieridlá, preto odporúčame dokúpiť puškohľad z našej širokej ponuky.

Technická špecifikácia:

Kaliber 4,5 (.177)
Hmotnosť 3000 g
Dĺžka hlavne 455 mm
Celková dĺžka 1140 mm
Úsťová rýchlosť 330 m/s
Energia 15 J

Recenzie produktu Vzduchovka NORICA Dragon Evolution 4,5 mm

slovak
je to super vzduchovka za super cenu a som velmi spokojný s nou je presná a super vyzeá a je to hlavne kvalitná značka žiaden šmejd
Paľo
Vynikajúca vzduchovka, tá eloxovaná hlaveň má niečo do seba. Som max. spokojný.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore