Vzduchovka Norica Dragon Evolution MAX 4,5 + puškohľad
Zľava 15%

Vzduchovka Norica Dragon Evolution MAX 4,5 + puškohľad

Kód produktu: NA87
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
322.15 € s DPH 379.00 €
  • Cenovo výhodný komplet vzduchovky spolu s puškohľadom
  • Kvalitné spracovanie
  • Dlhoročná tradícia vzduchoviek
  • Ideálna na ničenie bežných škodcov a rekreačnú streľbu

Vzduchovka Norica Dragon je ideálna vzduchovka na rekreačnú streľbu a na ničenie bežných škodcov. Akciový balíček obsahuje vzduchovku Norica Dragon Evolution MAX + optiku Norica 3-9x40AO. Vzduchovka Norica Dragon Evolution MAX je modifikáciou klasickej vzduchovky Norica Dragon. Inovovaná verzia má hrubú hlaveň z eloxovaného hliníka. Pažba má rybiny na predpažbí, tiež na pištoľovej rukoväti a ventilovanú gumenú pätku. Celková hmotnosť je 3 kg. Hlaveň má dĺžku 355 mm s povrchom z eloxovaného hliníka, čo zabezpečí vyššiu odolnosť voči hrdzaveniu a zvýšenú oteru vzdornosť.

Pažba je v prevedení Monte Carlo čiernej farby. Na pištoľovej rukoväti a predpažbí sú rybiny, ktoré zabezpečujú istejší úchop. Gumená ventilovaná pätka je mäkká a veľmi pohodlná. Celkovo je pažba odolná, nenáročná na údržbu a veľmi pohodlná pri cielení. Automatická poistka je umiestnená veľmi prakticky v lúčiku a odistenie je pohodlné a rýchle.

Kaliber 4,5 (.177)
Hmotnosť 3000 g
Dĺžka hlavne 355 mm
Celková dĺžka 1160 mm
Úsťová rychlosť 305 m/s
Energia 15 J

Recenzie produktu Vzduchovka Norica Dragon Evolution MAX 4,5 + puškohľad

Emil
Skutočne kvalitná vzduchovka, neskutočne presná, hlaveň má zaujímavé prevedie, veľmi výkonná zbraň, som spokojný.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore