Vzduchovka NORICA Marvic 2.0 Luxe 4,5mm + diabolky zadarmo Vzduchovka NORICA Marvic 2.0 Luxe 4,5mm + diabolky zadarmo 1 Vzduchovka NORICA Marvic 2.0 Luxe 4,5mm + diabolky zadarmo 2 Vzduchovka NORICA Marvic 2.0 Luxe 4,5mm + diabolky zadarmo 3
Zľava 15%
Top kvalita

Vzduchovka NORICA Marvic 2.0 Luxe 4,5mm + diabolky zadarmo

Kód produktu: 111.20.120
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
339.49 € s DPH 399.40 €
  • Dostupné náhradné diely a spoľahlivý záručný a pozáručný servis
  • Vysoká kvalita opracovania všetkých dielov
  • Ľahká a nenáročná na údržbu
  • Európsky výrobca s tradíciou od roku 1917
  • Značka je s úspechom predávaná vo viac ako 50 krajinách sveta

Vzduchová zbraň NORICA Marvic 2.0 Luxe má zaujímavo spracovanú pažbu (ako môžete vidieť na obrázku), kde túto jemne gravírovanú pažbu dopĺňa výškovo nastaviteľná lícnica. Toto jednoduché a zároveň veľmi zaujímavé prepracovanie je veľkou výsadou tejto zbrane. Keď k tomu pridáme svetlovodné mieridlá, nastaviteľnú spúšť a automatickú poistku, tak je evidentné, že táto vzduchovka patrí medzi špičky na trhu. Model Norica Marvic 2.0 odporúčame každému nadšenému strelcovi na športové vyžitie. Vďaka jej variabilite a špičkovému spracovaniu vám určite prinesie radosť zo streľby a výborné výsledky.

Exkluzívne spracovanie pažby z bukového dreva je asi prvá vec, ktorá Vás zaujme. Pažba je vyšperkovaná rybinami na hrdle pažby a predpažbí. Tie okrem toho, že pôsobia veľmi esteticky zvyšujú istotu úchopu pri streľbe. Veľkou výhodou tejto pažby je nastaviteľná lícnica, ktorú si prispôsobíte podľa svojej potreby. To určite oceníte hlavne pri streľbe s puškohľadom. V neposlednom rade treba spomenúť gumenú ventilovanú botku, jej úlohou je zjemniť spätný ráz pri výstrele. Spúšť je dvojpolohová a keďže sa jedná o vzduchovku na športovú streľbu citlivosť spúšte je nastaviteľná.

Mechanické mieridlá sú osadené svetlovodnými vláknami, ich služby oceníte hlavne v zhoršených svetelných podmienkach, keď vám pomôžu zacieliť omnoho rýchlejšie ako s bežnými mieridlami. Na vzduchovku je samozrejme možnosť osadiť puškohľad pre ešte presnejšiu streľbu.

Vzduchovka Marvic 2.0 má veľmi moderný dizajn, na prvý pohľad by ste ani nepovedali, že to je skutočne vzduchovka. Dizajn ale zďaleka nie je jej jediná prednosť, variabilita tejto vzduchovky ju predurčuje na presnú športovú streľbu. Kvalitné opracovanie jednotlivých dielov napovedá, že sa skutočne jedná o vyššiu triedu. Automatická poistka je veľmi pohodlne umiestnená priamo v lúčiku, takže jedným prstom ovládate poistku aj spúšť. Veľká výhoda pre športovú streľbu je možnosť nastavenia spúšte a lícnice.

K vzduchovke získate balenie (250 ks) originál NORICA diaboliek 4,5 mm ZADARMO.

Parametre produktu: 

Kaliber: 4,5 (.177)
Hmotnosť: 3300 g
Dĺžka hlavne: 484 mm
Celková dĺžka: 1180 mm
Úsťová rýchlosť: 315 m/s
Energia: 16 J

Recenzie produktu Vzduchovka NORICA Marvic 2.0 Luxe 4,5mm + diabolky zadarmo

Dávid
Krásne prevedenie, nastaviteľa licnica, drevena pažba, skoro ako gulovnica :)
Maťo
vhodna pre začiatočníkov, aj na suťaže aj pre zabavu, krásna
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore