Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm 1 Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm 2 Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm 3
Zľava 10%
Super cena

Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm

Kód produktu: 111.15.308
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
116.00 € s DPH 129.00 €
  • Dostupné náhradné diely a spoľahlivý záručný a pozáručný servis
  • Vysoká kvalita opracovania všetkých dielov
  • Ľahká a nenáročná na údržbu
  • Európsky výrobca s tradíciou od roku 1917
  • Značka je s úspechom predávaná vo viac ako 50 krajinách sveta

Základný model pre všestranné využitie. Tento model Vám odporúčame ak potrebujete vzduchovku na vyplnenie voľných chvíľ pre celú rodinu. Titan je ľahká vzduchovka nenáročná na údržbu vhodná aj pre juniorov, alebo občasné ničenie škodcov.

Zaujímavá lámacia vzduchovka od španielskeho výrobcu NORICA vás určite zaujme svojou jednoduchosťou, ale zároveň  precíznosťou. O vaše pohodlie pri streľbe sa postará antinárazová botka a automatická poistka. Jednoducho zamierite cieľ vďaka svetlovodným mieridlám. Čierna plastová pažba, vysoká spoľahlivosť, nízka hmotnosť, jednoduchá údržba a cena robia zo vzduchovej zbrane NORICA Titan lídra vo svojej kategórii. Svetlovodné vlákna na mechanických mieridlách zaručujú rýchle zacielenie vo všetkých svetelných podmienkach. Muška (predná časť mieridiel) býva často poškodená pri neopatrnej manipulácií. Preto je na muške oceľový ochranný kryt, ktorý poskytuje lepšiu ochranu ako bežné plastové kryty.

Technická špecifikácia:

Kaliber 4,5 (.177)
Hmotnosť 2500 g
Dĺžka hlavne 454 mm
Celková dĺžka 1050 mm
Úsťová rýchlosť 190 m/s
Energia 8,7 J

Recenzie produktu Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore