Opakovacia guľovnica BLASER R8 Professional - čierna

Kategória: Zbrane BLASER
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
Cena na vyžiadanie
  • Možnosť výmeny hlavní 
  • Elegantné spracovanie 
  • Vylepšený priamoťažny záver 
  • Spúšťový systém bez prepínania odporu spúšte

Opakovacia guľovnica Blaser R8 Professional v čiernej farbe vás zaujme predovšetkým svojim prevedením, elegantným spracovaním všetkých detailov a priamoťažným záverom. Táto zbraň sa pýši jedinečnou presnosťou. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú pripravené prekonávať všetky prekážky a nástrahy samotného lovu a poveternostných podmienok. Každému lovcovi umožňuje voľbu typu hlavne, kalibra a množstvo ďalších zaujímavostí. Polymérová pažba je potiahnutá čiernou luxusnou kožou. Dokonalé spracovanie pažby zaručuje, že sa sila spätného rázu prenáša horizontálne na rameno. Tým dochádza k menšiemu pocíteniu spätného rázu. Priamoťažný záver umožňuje rýchle prebíjanie a rýchlu streľbu na pohyblivé terče. Výhodou tejto zbrane je možnosť jej rozobratia v priebehu pár sekúnd. Zbraň má uzavretú konštrukciu, vďaka čomu sa nestane, že by do nej prenikli nečistoty. Všetky kovové časti sú chránené povrchovou úpravou voči vzniku korózie. Zbraň je možné vyskladať aj v ľavorukom prevedení. 

Parametre produktu: 

Typ záveru: priamoťažný
Manuálne naťahovanie: áno
Odnímateľný zásobník: áno
Materiál baskuly: dural 
Typ pažby: polymérová
Typ spúšte: priama
Typ rukoväte: pištoľová
Konštrukcia zásobníka: 2-radový vkladací zásobník
Kapacita zásobníka: 4 náboje
Závit: áno, M15x1
Štandardná dĺžka hlavne: 52 cm
Celková dĺžka zbrane: 97 cm
Hmotnosť: cca 3,4 kg

Pre bližšie nahliadnutie na vašu vysnívanú zbraň vás bude sprevádzať sprievodca konfigurátorom: Blaser R8 Professional - čierna

Recenzie produktu Opakovacia guľovnica BLASER R8 Professional - čierna

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore