Benzínová kosačka SNAPPER NX-90V

Kód produktu: SN2691242
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
555.00 € s DPH

NX-90V je benzínová kosačka s pojazdom od SNAPPER, vybavená vysoko kvalitným a spoľahlivým motorom BRIGGS & STRATTON 875EX Series™ OHV, ktorý poskytuje výkon 7 HP. Konštrukcia kosačky je výsledkom dlhoročného testovania, vďaka čomu tento model uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Výšku kosenia možno pri tomto modeli nastaviť od 2,8 do 9,2 cm. Kosačka má veľký zberný kôš s objemom až 70 litrov. Nechýba možnosť mulčovania. NX-90V má sklopnú rukoväť. Okrem zadného vyhadzovania trávy, vyhadzovania trávy do zberného koša je možné aj bočné vyhadzovanie trávy. Tento model má ergonomicky tvarované riadidlá s penovým polstrovaním pre maximálny komfort užívateľa.

  • Výborná ergonómia
  • Jednoduchá obsluha
  • Spoľahlivosť a funkčnosť v najnáročnejších podmienkach

Motor Briggs & Stratton – spoľahnite sa na kvalitu

Briggs & Stratton je najväčším svetovým výrobcom malých spaľovacích motorov. Tieto svetoznáme motory sú absolútnou špičkou vo svojom segmente a vynikajú nekompromisným pomerom medzi silou, kvalitou a cenou. Svoje uplatnenie nachádzajú v širokom spektre výrobkov od hobby záhradných strojov až po výkonné profesionálne stroje.

Motor je vybavený celou radou špičkových technológii, ako je napríklad ReadyStart. Tento systém zaručuje jednoduché a ľahké štartovanie bez ručného nastrekovania paliva alebo použitia sytiča. Pri použití tejto technológie Briggs & Stratton garantuje štart maximálne na druhé zaťaženie.

Motor: Briggs & Stratton 875EX Series™ OHV
Objem: 190 cm3
Krútiaci moment: 11,9 Nm
Výkonová kategória: 7 HP
Šírka záberu: 53 cm
Skelet: oceľ
Pojazd: áno, 2.5 – 5.5 km/h
Výška kosenia: 28 – 92 mm
Priemer kolies: 200/280 mm
Objem zberného koša: 70 litrov
Hmotnosť: 38 kg
Mulčovanie: áno
Vyhadzovanie: kôš + zadné + bočné
Sklopná rukoväť: áno

Recenzie produktu Benzínová kosačka SNAPPER NX-90V

ivan
vrelo odporucam, dobra kosacka z velmi dobrym motorom za dobru cenu