Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS 1 Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS 2 Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS 3 Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS 4
Zľava 22%

Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS

Kód produktu: SA322720
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 979.00 € s DPH 2 549.00 €

Veľká, spoľahlivá, profesionálna kosačka na trávu SABO so zadným vyhadzovaním trávy. Je vybavená silným 4-taktným benzínovým motorom Yamaha s výkonom 3,6 kW a s vysokým krútiacim momentom. Šírka záberu noža 54 cm. Táto parádna profi kosačka je ako stvorená pre každodenné kosenie veľkých plôch s rozlohou cca 4000 m². Nastavenie výšky kosenia je možné v 8 rôznych polohách od 15 do 95 mm. Vysoká tráva a mierne členitý terén nie je pre túto kosačku ničím nezdolateľným. 75 litrový zberný kôš v spolupráci so systémom TurboStar zabezpečujú dokonalý zber pokosenej trávy. Mulčovanie, po výmene noža za mulčovaciu sadu, nie je pre profesionálnu kosačku SABO 54-PRO K VARIO B PLUS žiadny problém. Rukoväť je ľahko nastaviteľná podľa potrieb obsluhy. Kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS je vybavená meniteľným pojazdom s rýchlosťou od 2,7 do 4,8 km/h.

Taktiež je VARIO výhodou aj pri kosení v miernom svahu, kde si nastavíte rýchlosť, ktorá vyhovuje Vám a nie kosačke. Kosačku musíte unaviť Vy, nie ona vás. Stačí len zvoliť správnu rýchlosť. Kolieska kosačky sú uložené vpredu v guličkových ložiskách a vzadu v klzných ložiskách vyrobených z bronzu. Palivová nádrž kosačky má objem 6 litrov. Skelet kosačky je vyrobený z hliníka a opláštený oceľovým pásom. Kosačka má hmotnosť 63 kg. Pre najväčší komfort a pohodlie pri kosení je kosačka vybavená antivibračným systémom AVS, ktorý tlmí chvenie a vibrácie. Kosačka SABO 54 PRO K VARIO B PLUS má naviac BBC spojku, ktorá umožňuje používať pojazd bez rotácie noža. Výhoda napríklad pri vysýpaní koša alebo pri obchádzaní prekážok.

Šírka záberu noža: 54 cm

Motor, výkon: Yamaha, 3,6 kW, 4 T - OHC

Hlučnosť: 98 dB(A)

Odporúčaná plocha: 4000 m²

Nastavenie výšky kosenia: 8 polôh, 15-95 mm

Systém TurboStar: Áno

Objem zberného koša: 75 litrov (súčasť balenia)

Mulčovacia sada a jej objednávacie číslo: Áno (nie je súčasť balenia) SA610

Nastavenie rukoväte: Áno

BBC spojka: Áno

Pojazd: Variabilný 2,7-4,8 km/h

Uloženie kolies: Bronzové klzné, guličkové ložiská

Kosenie vysokej trávy v členitom teréne: Áno

Objem palivovej nádrže: 6 l

Materiál skeletu: Hliník opláštený oceľovým pásom

Výhody: VARIO, AVS, OHV, BBC

Hmotnosť: 63 kg

Recenzie produktu Profesionálna benzínová kosačka SABO 54-PRO K VARIO B PLUS

Hore