Snežná fréza VILLAGER VST 120
Zľava 6%

Snežná fréza VILLAGER VST 120

Kategória: Snehové frézy
Kód produktu: VI040717
Záručná doba: 3 roky

Momentálne nedostupné

1 699.00 € s DPH 1 799.00 €

Veľká, spoľahlivá dvojstupňová snehová fréza s pracovným záberom 87 centimetrov je ako stvorená na  odstraňovanie snehu do vrstvy 51 centimetrov na stredne veľkých až veľkých plochách, ako sú napríklad cesty, chodníky alebo parkoviská. VILLAGER VST 120 je ideálnou voľbou pre vyčistenie nahromadeného čerstvého alebo zamrznutého snehu. Táto nová benzínová snehová fréza je vybavená a poháňaná silným štvortaktným motorom s výkonom 7,8 kW a objemom 375 cm3. Snežná fréza VST 120 je extrémne mobilná, veľmi ľahko ovládateľná a má dvojstupňový systém odhadzovania snehu, ktorý zaisťuje kvalitný zber a odhod snehu. Maximálna vzdialenosť odhodu snehu je 15 metrov.

- Veľmi ľahko ovládateľná

- Dvojstupňový systém odhadzovania snehu

- Vzdialenosť odhadzovania snehu až 15 metrov

- Elektroštart

- LED svetlomet

- Vyhrievané rukoväte

- 3-ročná záruka

Špeciálny systém elektrického štartovania uľahčuje štartovanie motora pri nízkych teplotách. VST 120 je vybavená LED svetlom pre pohodlné pracovanie v tme a vyhrievanými rukoväťami pre pohodlné pracovanie v chlade. Snehové frézy VILLAGER boli navrhnuté tak, aby sa dali ľahko používať vo všetkých poveternostných podmienkach. Na všetok sortiment značky VILLAGER poskytujeme až 3 – ročnú záruku.

Motor: 4-taktný

Zdvihový výkon: 375 cm3

Výkon: 7,8 kW (3600 ot./min.)

Pracovná šírka: 87 cm

Max. vrstva snehu: 51 cm

Max. vzdialenosť odhodu snehu: 15 m

Pojazd: kolesá

Počet rýchlosti: 6 + 2

Štartovanie: štartovacia šnúra, elektroštart

Hmotnosť: 136 kg

Recenzie produktu Snežná fréza VILLAGER VST 120

hanzi
je to delo som spokojný ide jak tank
Robo
Lúpili sme ju pre obecné práce počas zimy , nemáme čo vytknúť , šetrí peniaze aj čas a hlavne energiu našich zamestnancov

Hore