Benzínový štiepkovač GTM Professional GTS 600M s motorom Mitsubishi

Kategória: Štiepkovače
Kód produktu: MSGTS603M
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 449.00 € s DPH

GTS600M je najmenší model drviča od GTM Professional, ktorý vychádza v ústrety náročným užívateľom, ktorí hľadajú rýchly a silný drvič dreva zvládajúci priemer vetiev až do 5 centimetrov. Benzínový drvič má štíhlu konštrukciu, veľké kolesá a pomocnú rukoväť, ktorá výrazne uľahčí akékoľvek manévrovanie so strojom. Tento model je vybavený benzínovým motorom Mitsubishi GB18 s výkonom 4,4 kW. Štiepkovač sa dá jednoducho rozložiť a ľahko ho umiestniť napríklad v kufri auta.

Profesionálna technológia GTM Professional bola použitá ako pri veľkých modeloch, tak aj pri týchto najmenších modeloch. Zákazník tak môže očakávať rýchlosť aj výkony, ktoré inde nenájde. Silný drviaci mechanizmus má dva nože so špeciálne šľachtenej ocele a hravo si poradí s tvrdými vetvami, ako aj s mäkkými časťami rastlín s nevídanou rýchlosťou. Silný vťahovací efekt je samozrejmosťou. Stačí jednoducho vetvu vložiť násypkou do drviaceho ústrojenstva, ktoré si ju následne automaticky vtiahne a spracuje ju na jemné štiepky. 

Pomocou deflektora si ich môžete usmerniť napríklad do záhradného vozíka a potom ich ďalej spracovať na mulčovaciu zmes, vysypávanie chodníkov, zmes okolo stromčekov a kríkov alebo na kúrenie. Z pohľadu bezpečnosti je štiepkovač GTS600M úplnou špičkou. Spĺňa všetky normy EU CE a vkladací otvor je vybavený gumovou clonou chrániacou užívateľa pred možnými úlomkami, ktoré môžu pri procese drvenia odletieť smerom na obsluhu. Núdzový vypínač je taktiež samozrejmosťou. Model GTS600M stojí na dvoch stabilných kolesách s priemerom 26 centimetrov, z hrubej gumy a ľahko sa s ním manévruje.

Systém štiepkovania

Štiepkovací systém pozostáva z kovového bubna (rotora), na ktorom sú namontované dva nože PRO, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou pozdĺž protinoža. Konáre sa automaticky vtiahnu dovnútra a bez námahy sa spracujú na krásne veľké, jemné štiepky.

Nože PRO sú vyrobené zo špeciálnej kovovej zliatiny a majú dvakrát dlhšiu životnosť ako bežné nože. Nože majú dve rezné hrany a pri opotrebovaní jednej strany sa dajú otočiť. Keď sú opotrebované obe strany, môžete si čepele nechať naostriť alebo vymeniť. Vždy to nechajte na odborníkov. 

Rám

Robustný a odolný rám zabezpečuje dokonalé vyváženie modelu GTS 600. Vďaka kompaktným rozmerom sa stroj dá ľahko prepravovať v dodávke alebo napríklad na prívese.

Núdzové tlačidlo

Na ráme je namontované núdzové tlačidlo ako bezpečnostný prvok. Núdzové tlačidlo sa dá ľahko aktivovať nohou a motor sa okamžite zastaví.

Parametre:

Motor: Mitsubishi GB18

Maximálny výkon motora: 4,4 kW / 6 HP

Objem motora: 181 cm3

Maximálny výkon drvenia: 5 cm

Objem palivovej nádrže: 3,5 l

Palivo: Euro98 (E5)

Štartovanie: Ručné

Výška vstupného otvoru nad zemou: 113 cm

Veľkosť vstupného otvoru: 25 x 25 cm

Výška komínu od zeme: 81 cm

Smer vyhadzovania: Rovnobežne

Deflektor: Plynule nastaviteľný až do 85°

Núdzový vypínač: Áno

Priemer kolies: 26 cm

Ložiská kolies: Áno, klzné

Nože: 2 otočné + 1 pevný protinôž

Rozmery: 127 x 57 x 133 cm

Rozmery balenia: 114 x 75 x 45 cm

Hmotnosť: 68 kg

Recenzie produktu Benzínový štiepkovač GTM Professional GTS 600M s motorom Mitsubishi

Hore