IBO ZVOLEN - v srdci poľovníctva

Náš sortiment tovaru zaberá široké spektrum produktov, z ktorých si u nás vyberie aj ten najnáročnejší poľovník či zapálený záhradkár. Z našej poľovníckej  ponuky môžem spomenúť kvalitné nemecké zbrane Merkel, z nich najznámejší model RX Helix ,zbraň s priamoťažným záverom a vymeniteľnými hlavňami v rôznych prevedeniach a variáciách. Taktiež radu jedinečných a elegantných zlamovacích guľovníc Merkel K3 a K4. Zo spektra poľovných zbraní určite stojí za zmienku Haenel, mladšia sestra zbraní Merkel. Zbrane Haenel patria medzi dostupné lovecké guľovnice overené kvalitou a za studena kovanými hlavňami vyrábané vo fabrike Suhl Germany, ktoré sa stávajú čoraz obľúbenejšími v radoch poľovníkov. Samozrejme v našej ponuke nájdete zbrane od iných renomovaných výrobcov ako je Bergara, CZ, Steyer mannlicher, Beretta, Beneli a mnoho ďalších.

Pre športovú a výcvikovú streľbu ponúkame kvalitné vzduchové zbrane značky Norica s viac ako 100 ročnou tradíciou, flóbertkové  a expanzné zbrane značky Ekol. Pre rekreačno-športovú streľbu nájdete u nás luky, kuše, praky a samozrejme kompletné príslušenstvo k týmto rekreačným zbraniam. Do výbavy každého poľovníka neodmysliteľne patria kvalitné svietidlá, IBO POLOVNÍK ponúka špičkové, vysokokvalitné a extrémne odolné svietidlá značky OLIGHT, na ktoré poskytujeme doživotnú záruku.


K našim zbraniam samozrejme ponúkame kvalitné montáže a poľovnícku zameriavaciu optiku ako puškohľady,  kolimátory značiek Vixen ,Delta Optycal, Bering Optics a mnoho ďalších ako je Nikon, Zeiss,  Swarovski či Meopta. Pre pozorovanie prírody a voľne žijúcej zveri u nás nájdete ďalekohľady značiek Vixen, Delta Optycal, Vortex, Nikon, Zeiss, Swarovski a samozrejme nemôžeme zabudnúť na nočný pozorovací program ako sú nočné videnia a termovízie značiek ATN, Armasight, Beringoptics, Flir,Yukon, Pulsar,ktoré sú v dnešnej dobe pomaly nevyhnutnosťou pri nočnom pozorovaní prírody. Prídavné infraprísvity značky Laserluchs zvýšia výkon Vášho nočného videnia až o jednu generáciu a nájdete u nás všetky modely najvýkonnejších infraprísvitov na trhu.


Špecifickou časťou nášho portfólia sú fotopasce, ku ktorým ponúkame kompletný záručný aj pozáručný servis, poradenstvo a priamo pri zakúpení možnosť ich kompletného nastavenia. Medzi najpredávanejšie  modely patria fotopasce značiek Spromise, SpyPoint a Scoutguard. Na svoje si u nás prídu aj milovníci chladných zbraní.. Ponuka ručne vyrábaných poľovníckych nožov Helle zrodenej v srdci Nórskej divočiny dopĺňajú nože a náradia značiek Gerber a VICTORINOX. Nemecký Eurohunt nás zásobuje množstvom doplnkov pre poľovníkov od spracovania diviny cez podávače krmiva ,široké spektrum vnadidiel, vábničiek až po plynové ohrievače posedov. Luxusné vákuové baličky potravín zn. Foodsaver s bohatým príslušenstvom, ktoré sú určené okrem domácností aj pre profesionálov uchovávajú potraviny dlhodobo čerstvé, predlžujú ich životnosť a tým šetria Vaše peniaze.


Pre svojho štvornohého pomocníka u nás nájdete širokú ponuku pomôcok od značky DOG TRACE a veľa ďalšieho príslušenstva pre výcvik a chov vašich psov. Z oblečenia  a obuvy Vás určite oslovia nadčasové nemecké kúsky značiek Merkel Gear, Parforce či Hubertus. Ponuku odevov dopĺňajú sušiče a vyhrievače rakúskej firmy Alpenheat. Pre efektívnu prácu v záhrade, lese či dielni upriamte svoju pozornosť na stroje a náradie európskej značky VILLAGER, ktoré sú cenovo prijateľné každému. Na kompletnú ponuku tejto značky poskytujeme až trojročnú záruku. V našej ponuke nájdete krovinorezy, kosačky a prevzdušnovače celosvetovo uznávanej značky SABO. Pre tých najnáročnejších, ktorí si potrpia na profesionálne   kosiace traktory, pre ktoré  nie je žiadny terén, či nerovnosť prekážkou, je pre Vás jasnou voľbou Japonský CANYCOM. Belgické štiepkovače  ELIET spravia s rastlinným záhradným odpadom krátky proces. Ak potrebujete rýchlo a bez zbytočnej námahy rezať konáre, zadovážte si ručné pílky z Japonskej dielne SILKYa určite neoľutujete. Naša predajňa Vám ponúka kompletný sortiment značky FISKARS, ktoré patrí medzi svetovo najobľúbenejšie a najpoužívanejšie náradie už od roku 1649. Kvalitné ručne kované náradia KRUMPHOLZ  z Nemecka Vám uľahčí prácu vo vašej záhrade. Nájdete u nás aj lesnícke a poľovnícke navijaky PORTABLE WINCH, ktoré boli stvorené a testované v srdci kanadskej divočiny.


Samozrejmosťou v IBO ZVOLEN je aj poradenstvo a profesionalita od nášho profesionálne vyškoleného týmu. Všetci naši kolegovia sú aj dlhoročný poľovníci  s vycibreným citom pre prírodu a poľovníctvo. V prípade problému s vašou fotopascou nás neváhajte vo Zvolene kontaktovať, kde sa zaoberáme servisom a nastavovaním fotopascí aj s poradenstvom pre celé Slovensko. Radi Vás u nás privítame a tešíme sa na Vašu návštevu Team IBO ZVOLEN.