Predstavujeme Vám značku VILLAGER – 2.časť

Predstavujeme Vám značku VILLAGER - ll. časť (Elektrické náradie)

VILLAGER je spoločnosť, ktorá už desaťročie úspešne buduje kvalitnú komplexnú značku po celom svete. Produktová ponuka Villager – „Dedinčan“ je kompletná, neustále rozvíjajúca a zlepšujúca sa v stálej snahe o lepšie a moderné produkty. Vybavte si domácnosť produktami jedného výrobcu a využívajte výhody jednotného prístupu a servisu. U nás nájdete kompletné vybavenie do záhrady a tiež kompletnú ponuku všetkého elektronáradia aké môže domáci kutil, ale aj profi užívateľ potrebovať. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou nového trendu, vybavte svoju domácnosť strojmi  a náradím Villager.  Dedinčan ponúka kvalitné produkty, na ktoré poskytujeme až 3 ročnú záruku.

Aku skrutkovače

Akumulátorové skrutkovače Villager sú multifunkčné nástroje, ktoré sú určené pre vŕtanie otvorov a skrutiek. Skrutkovače akceptujú širokú škálu vrtákov a skrutkovacích bitov s ďalším príslušenstvom. Sú vybavené klznou spojkou, ktorá Vám umožní nastaviť silu krútiaceho momentu pre presné a konzistentné skrutkovanie. Ponúkneme Vám silné nástroje, ktoré majú taktiež vynikajúce vlastnosti a jednoduché použitie.

 

Brúsky a leštičky

Brúsky Villager spoľahlivo a hravo zvládnu práce vo Vašej dielni, garáži či okolo domu. Brúsky sú vybavené aretáciou pre jednoduchú a bezpečnú výmenu kotúčov. Leštičky sú skvelé nástroje pre leštenie za sucha na podlahy, automobily, chrómované povrchy, povrchové úpravy, odstránenie vodného kameňa či voskovanie.

 

Vŕtačky

Príklepové vŕtačky VILLAGER sa skvele používajú na vŕtanie do rôznych tvrdých a pevných materiálov ako sú oceľ, betón či drevo. Na svoje si prídu aj hobby používatelia, ktorí ocenia najmä jednoduchosť používania a výborné ergonomické vlastnosti vŕtačiek. Villager vyvinul príklepové vŕtačky, ktoré sú výhodným elektrickým náradím vybavením prídavným mechanizmom, čím poskytujú efektívne vŕtanie muriva či betónu. 

Elektrické búracie kladivá

Výkonné elektrické búracie kladivá VILLAGER môžu byť použité k lámaniu a sekaniu betónu, dlažby a ďalšieho materiálu. Búracie kladivé môžu byť použité tiež na pokladanie potrubia a káblov, sanitné a iné stavebné práce, ako je napríklad stavba kanalizácie. Telo stroja je vyrobené z odolného kovu, rukoväte sú ergonomicky tvarované a sú potiahnuté mäkkou protišmykovou gumou, čím poskytujú komfortný a hlavne bezpečný úchop či neúnavny spôsob práce.

Zváračky

Zváračky kombinujú MMA, MIG/MAG, TIG zváranie. Sú prispôsobené pre používateľov, ktorí očakávajú kvalitné výkony, trvanlivosť, spoľahlivosť a jednoduché používanie s vynikajúcimi výsledkami.

Vysávače

S vysávačmi Villager môžete čistiť takmer kdekoľvek. Môžete sa spoľahnút na trvanlivosť a univerzálnosť použitia v takmer akomkoľvek prostredí s veľkou záťažou a malou váhou. Vysávače môžu byť použité na mokré a suché čistenia a určite oceníte široké spektrum ich využitia.

Elektrocentrály

Prenosné generátory sú ideálnou voľbou pre zabezpečenie napájania osvetlenia a domácich spotrebičov pri výpadku elektrickej energie. Villager vyvinul dieselové a benzínové elektrocentráli od 2 kW do kW, ktoré sú ideálnym riešením pri kempovaní, na stavbách a vo vašich domácnostiach.

Na záver

Značka Villager ponúka oveľa viac výborných pomocníkov, ktorým sme sa detailnejšie v tomto článku nevenovali. Ponúkneme Vám taktiež Kompresory a pneumatické náradie, ktoré vďaka vynikajúcemu pomeru výkonu, krútiaceho momentu a hmotnosti zaručujú, že práca s nimi bude určite jednoduchšia. Nabíjačky určené pre batérie vo všetkých osobných a dodávkových automobiloch. Ďalej Vám ponúkneme kotúčove píly, priamočiare píly a pokosové píly s kvalitnými vlastnosťami a skvelými cenami. Ručné náradie (inštalatérske kliešte, kombinované kliešte, ploché kliešte, odblankovacie kliešte, štiepacie kliešte, krížové skrutkovače, multifunkčné kliešte) – sú dostatočne silné, aby spľňali požiadavky na ťažké, každodenné použitie. VDE certifikované nástroje sú ideálne pre elektroinštalačné práce, tieto nástroje sú navrhnuté s izolovanou rukoväťou pre ochranu proti nárazom až 1000 voltov. Pre  jednoduchú prepravu Vaších nástrojov máme aj zaujímavé tašky na náradie VILLAGER.

Radi Vás privítame v našich predajniach, kde Vás radi obslúžia naši odborní predajcovia, ktorí odpovedia na všetky vaše otázky a zároveň ponúknu rady, ktoré sme nadobudli vďaka dlhoročným skúsenostiam.