Spypoint - kvalita kanadského hokeja vo fotopasciach a kamerách

 

Čo ponúka poľovnícky tablet?

Geopad ponúka skvelé aplikácie pre poľovníkov. Najzaujímavejšou aplikáciou je určite aplikácia Xcel stream,  ktorá slúži na pohodlné a plnohodnotné ovládanie kamery XCEL STREAM.

Zaujímavou aplikáciou je taktiež Game Caller. Táto aplikácia umožňuje využiť tablet ako vábničku – na vábenie zvery (možnosť aktualizácie zvukov). Ďalej ponúka aplikáciu mySpoint, ktorá ponúka kompletný nástroj na správu fotografií z fotopascí. S aplikáciou Offline Maps získate prístup k mapám aj bez internetového pripojenia a ak neviete nájsť cestu späť, pomocou GPS súradníc v aplikácii Backtrack. V tablete si môžete krátiť dlhé chvíle hrami Dear Hunting Challenge, Duck Hunting a Forest Snipper.

Ak ste alebo sa stanete majiteľom Geopadu, získavate na dobu jeden rok Zlaté konto Spypoint. Výhody zlatého konta : až 5 registrovaných kamier, 5 registrovaných e-mailových adries a môžete uploadovať fotky neobmedzene v rozlíšení 800 x 600.

 

Tablet aj pre klasické využitie

Geopad od firmy Spypoint je tablet stvorený nielen pre poľovníkov. Tablet má operačný systém Android. Veľkosť uhlopriečky dispeja je 7“ s rozlíšením 1024 x 600 px. Zaujímavá je aj interná pamäť s veľkosťou až 8 GB. Pamäť si možno rozšíriť pamäťovou kartou až do 32 GB. Na boku prístroja sa nachádza čitačka microSD a vzadu čítačka karet SD a USB pripojenie. Veľkosť RAM výrobca stanovil 512 MB. Tablet má extra robustnú konštrukciu, ktorá je zároveň odolná voči vplyvom počasia (okrem ponorenia do vody). Zhotoviť si môžete zábery pomocou predného (2Mpx) a zadného (0,3 Mpx) fotoaparátu. Geopad má vstavanú batériu s kapacitou 3000 mAh.

Stiahnuť si samozrejme môžete aj iné aplikácie či hryGoogle Obchod Play. Môžete komunikovať prostredníctvom sociálnych sietí ako napríklad Facebook a Gmail. Internetový prehliadač je samozrejmosťou. Spomínaný Obchod Play určite pozná väčšina z Vás, ponúka veľké množstvo platených aj neplatených aplikácií a hier.

Kamera Spypoint XCEL STREAM

Spypoint XCEL Stream Camera s dosahom až 170 metrov nahráva videá v SUPER HD kvalite (1296p – video + zvuk). Displej s dvojpalcovým prehliadacím dispejom. Kamera má taktiež 3 Mpx fotoaparát, s ktorým si môžete zhotoviť fotografie. Je jednoducho ovládateľná a naučiť sa s ňou narábať je úplná hračka. Ku kamere je aj vodotesný obal až do 50 metrov.

 

Kamera poskytuje streaming pomocou WiFi alebo Live Streaming. Má zabudovaný mikrofón a rozsah záberu 160°.

Kamera sa dá spárovať s tabletom (geopadom) Spypoint ale aj so smartfónmi pomocou aplikácie sa jednoducho pripojíte.XCEL STREAM je kompatibilná so zariadeniami s operačným systémom Android (verzie 4.0 +) a systémom od Apple – iOS (6.0 +). Ďalej sa dá využiť aj ako kamera do auta na autonahrávanie.  Je jednoducho ovládateľná na prepínanie funkcií  – otočenie obrazu, zhotovenie fotografie, nahrávanie videa, nastavenia, galéria a iné. Pripojenie plne funguje cez WiFi alebo internet.