Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

Predstavujeme vám Canycom - terminátor medzi kosačkami

Firma CANYCOM bola založená v roku 1955 v Japonsku. Zaoberá sa výrobou a predajom strojov pre poľnohospodárstvo, lesníctvo, inžinierske a stavebné práce. Sídlo firmy, ako aj výrobný závod sa nachádza v Japonsku. CANYCOM zaručuje kvalitné a precízne spracovanie všetkých výrobkov.

Kosačky CANYCOMpreslávené tým, že ich nezastaví absolútne nič. Či je to vysoká tráva alebo krovie, a to aj v tých najstrmších svahoch. Tieto parádne traktory udávajú nové štandardy vo viacerých oblastiach. Tieto parádne stroje majú vystužené karosérie. Výkonné motory či plynule ručné nastavenie výšky kosenia už od 0 mm, poskytujúce ochranu proti šmyku a samozrejme kvalitné mulčovacie nože, ktoré sú vyrobené z kvalitnej švédskej ocele. Vysoká kvalita a spracovanie zaručujú dlhú životnosť.

Mulčovacie kosačky CANYCOM sú plne profesionálne stroje ako stvorené do tých najobtiažnejších podmienok. Extrémne svahy či neudržiavané plochy s vysokou trávou? Žiaden problém. Tieto stroje pracujú vynikajúco v strmých svahoch aj v obmedzenom priestore. 4WD a veľké pneumatiky stroja umožňujú plynulé manévrovanie cez nerovné, strmé a mokré plochy. Pri modeloch 4x4 je predná náprava poháňaná kĺbovým hriadeľom.

Od hlavy až po päty japonský...

- Vysoká kvalita a spracovanie zaručuje dlhú životnosť
- Vysoká odolnosť voči nárazom noža o prekážku, s prevedením 4x4 bez problémov pokosíte ľubovoľný porast vo svahu až 45°
- Pohon prednej nápravy a kosiaceho mechanizmu cez kardan
- Uzávierka diferenciálu zaraditeľná pod záťažou
- Dvojstupňový hydrostat

... toto všetko spolu s japonskou precíznosťou robí kosačky CANYCOM tým najlepším, čo vo svojej triede na svete existuje...

Nož HEARTFULL HIROSAKI

Tento nôž má dlhšie ostrie a väčšiu vlastnú hmotnosť. Vďaka nemu docielite až o 60% jemnejšie mulčovanie – pre príjemný vzhľad trávnikov a parkových plôch. Možnosť výkyvného alebo pevného uchytenia.

IBO PREDAJ SERVIS PRE LES A ZÁHRADU JE EXKLUZÍVNYM DOVOZCOM STROJOV ZNAČKY CANYCOM PRE SLOVENSKÚ REPUBLIKU.

 
 
 

Predstavíme si obľúbený model CANYCOM CMX 227

Mulčovacia svahová kosačka CMX 227 je ako stvorená do tých najťažších podmienok. Extrémne svahy a neudržiavané porasty sú pre ňu doslova hračkou,  o čom sa môžete sami presvedčiť vo videu nižšie. Tento model je vybavený veľmi výkonným 2-valcovým motorom SUBARU ROBIN EH65DS, ktorý pri objeme 653 cm3 dosiahne parádny výkon až 16,4 kW (22 koní). Vďaka tomuto motoru nemusíte robiť kompromisy, čo sa týka jazdy a kosenia do svahu, zo svahu či pozerať sa na výšku porastu. CMX 227 jednoducho dokáže kosiť ľubovoľne ťažký porast v prudkom kopci oboma smermi.

Na kosačke je možné nastaviť si výšku kosenia plynule od 0 až do 150 mm a to v 21 rôznych polohách. CMX 227 je určený na extenzívne mulčovanie trávy. Pohon kosenia má zaistený kĺbovým hriadeľom. Tento model s robustnou vystuženou karosériou má veľkú palivovú nádrž s objemom až 20 litrov, ktorá umožňuje celodennú prevádzku stroja. Páka žacieho ústrojenstva je pre jednoduchú obsluhu umiestnená pod volantom. Pre pohodlné sedenie je opierka sedadla plne nastaviteľná. Nechýba tzv. predpríprava na ťažné zariadenie, čo znamená, že za kosačku je možné pripojiť ťažné zariadenie či napríklad autovozík, ktorý hravo odvezie aj niekoľko 100 kg.

Výhody

Medzi najväčšie výhody tohto stroja patria napríklad, že kosačka má nízku polohu sedadla vodiča pre pohodlné kosenia na svahu. Ďalej má nízko položené ťažisko pre maximálnu stabilitu na svahu a nerovnom teréne. Pohon kosenia kĺbovým hriadeľom či chladič hydraulického oleja. Vymeniť nože je jednoduché a bez náradia. CMX 227 má kompaktné rozmery a minimálny polomer otáčania pre skvelú ovládateľnosť. Uzávierka diferenciálu je radená pod zaťažením pre maximálnu trakciu. Tento stroj má dvojstupňový hydrostat. Nedochádza k poklesu tlaku a vynechávaniu pohonu v strmých svahoch. Unikátny materiál rýchlovýmenných nožov. Rozdelenie točivého momentu medzi nápravami 50:50 u modelov 4x4.