Delta Optical - cenovo dostupná optika pre každého

Značka Delta Optical bola založená v roku 2002 skupinou ľudí s vášňou pre optiku. Vďaka dlhodobému dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov za prijateľné ceny si za šestnásť rokov získala milióny spokojných zákazníkov nielen v Európe, ale po celom svete. Ďalekohľady aj puškohľady pravidelne prechádzajú náročným testovaním v renomovanom nemeckom inštitúte DEVA. Tieto testy len potvrdzujú vysokú kvalitu produktov Delta Optical, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá. A aj preto si môžu dovoliť poskytovať na svoje optické zariadenia predĺženú záruku – na kolimátory 5 rokov a na ďalekohľady a puškohľady dokonca až 10 rokov. Optika tejto značky pravidelne získava medzinárodné ocenenia na prestížnych svetových súťažiach. Preto niet divu, že prístroje Delta Optical s obľubou používajú aj policajti, horskí záchranári, členovia lesnej stráže a mnohí ďalší členovia poriadkových a bezpečnostných zložiek.


Ďalekohľady Delta Optical sú veľmi obľúbené medzi zákazníkmi vďaka skvelým optickým parametrom, kvalitnému spracovaniu, nadčasovému dizajnu, a v neposlednom rade aj vďaka priaznivej cene. Sú vodeodolné, plnené dusíkom a sú vhodné aj do najnáročnejších poveternostných podmienok. Populárnym binokulárom je Titanium  8x56 ROH, ktorý disponuje vysokou priepustnosťou svetla, takže je skvelým pomocníkom na pozorovanie aj za znížených svetelných podmienok. Veľmi žiadanými sú tiež modely z rady Forest II, ktorá je obľúbená vďaka výhodnému pomeru cena/výkon. Prémiové modely vybavené najmodernejšou optikou sú zaradené do rady Chase a Titanium HD.Puškohľady Delta Optical spĺňajú najvyššie očakávania najnáročnejších strelcov. Sú plnené dusíkom, nerosia a nezahmlievajú sa, takže sú ideálne na streľbu za každého počasia. Vďaka extra pevným konštrukciám vyrábaným z jedného kusa disponujú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Sú osádzané prémiovými optickými sklami, ktoré poskytujú krištáľovo čistý obraz, čím sa radia medzi TOP puškohľady na svetovom trhu. Ponuka zámerných osnov je veľmi pestrá, takže si z nej vyberú aj tí najväčší „fajnšmekri“. Vyhľadávanou radou je Titanium HD, pretože poskytuje nadpriemernú kvalitu, ktorá je porovnateľná aj s drahšími radami iných značiek, nemusíte však za ňu utrácať o niekoľko stoviek euro navyše.

Pri výrobe puškohľadov Delta Optical je kľúčovým faktorom spätná väzba od zákazníkov, na základe ktorej vo firme svoje puškohľady inovujú a zdokonaľujú. Aj vďaka tomu spĺňajú najvyššie štandardy a sú medzi strelcami čoraz obľúbenejšie. Zo širokej ponuky modelov si bezproblémovo vyberú nielen poľovníci, ale taktiež aj vyznávači športovej streľby.


Kompletnú ponuku tejto optiky nájdete v predajniach a v e-shope nového slovenského distribútora značky Delta Optical, ktorým je spoločnosť IBO Poľovník. Viac informácií získate tu: Kompletná ponuka optiky Delta Optical