Dámska kožená spoločenská kabelka TETRAO Viola

Kód produktu: TX93001PETVIO
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
114.90 € s DPH
  • Čistý a jedinečný dizajn
  • Navrhnuté na Slovensku
  • Doplnená o nápis TETRAO
  • Uzatvárateľná patentom
  • Ideálny darček pre každú poľovníčku

Malá šikovná dámska poľovnícka kabelka so zaujímavým tvarom záujme každú poľovníčku. Je vyrobená z pravej poctivej kože s hladkou úpravou a dobre si drží svoj tvar. Je vhodná na nosenie cez rameno alebo ako crossbody. TETRAO kožená crossbody kabelka sa hodí na každú príležitosť, či už ju potrebujete na ples, svadbu, párty, niekde do spoločnosti alebo na prechádzky. 

Je veľmi obľúbená pre svoju jednoduchosť. Uzatvára sa pomocou patentky. Poľovnícka kabelka TETRAO Viola je ideálnym doplnkom na každú spoločenskú akciu. Kabelka TETRAO je vyrobená z kože a doplnená krásnym nápisom TETRAO. Všetky poľovnícke kabelky TETRAO sú jedinečné a prepracované do najmenšieho detailu. TETRAO Viola je ideálna kabelka pre poľovníčku. Potešte svoju drahú DIANU, tou štýlovou a prekrásnou kabelkou TETRAO. Skvelý darček, ktorý potešíte každú ženu. Buď nenápadná, ale štýlová ako voňavá fialka (lat. Viola), ktorej názov táto kabelka nesie.

Táto kolekcia prichádza pre všetky "Diany", pretože sa v nej spája divokosť prírody a záhadné tajomstvo lesa. Verím, že svojou jedinečnosťou si získa nielen srdcia poľovníčok, ale všetkých žien.

Rozmery: 

Výška x Šírka x Hĺbka - 28 x 17 x 8 cm

Výnimočná poľovníčka zo strednej Európy, so zmyslom pre ochranu prírody, chápajúca význam poľovníctva, vzdelaná a pracujúca v profesionálnom lesníckom a poľovníckom sektore. Mladá žena, ktorá je vzorom pre mladé generácie, rovnako motivuje skúsenejších poľovníkov a ukazuje zmysel práce pre faunu a flóru krásnej slovenskej prírody.

Udáva trend a štýl v poľovníctve, aktívne ovplyvňuje a tvorí pozitívnu mienku nepoľovníckej verejnosti. Testuje najnovšie produkty, tvorí recenzie, fotostory, blogy po online aj offline kanáloch. Ovplyvňuje a tvorí nové produkty so štýlom, vysokou kvalitou a SRDCOM. Rovnako sú tvorené produkty značky TETRAO, ktoré sú vyšperkované do detailu s ohľadom na praktickú funkčnosť a aktívne sa podieľajú na záchrane ohrozeného Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus). Držíte v rukách produkty, ktoré sú na trhoch celej Európy tvorené so srdcom pod limitovanými edíciami a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION. Tvoríme spolu lepšie poľovníctvo #polovnicisrdcom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Dámska kožená spoločenská kabelka TETRAO Viola

šimon
nádherná a kvalitná kabelka, priateľka si ju veľmi chváli. odporúčam ako darček
Anička
Pekná dizajnová kabelka, nielen pre dámy poľovníčky

Hore