Top kvalita

Poľovnícky batoh so stoličkou TETRAO Classic 35 litrov

Kategória: TETRAO
Kód produktu: TX98193STCLS35
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
79.90 € s DPH

100% ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
Kvalitné a pevné materiály 
Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Robustný poľovnícky batoh, ktorý je naviac
vybavený skladateľnou stoličkou. Batoh má v predu tri menšie vrecká a stredné vrecko je doplnené logom značky TETRAO. Batoh má objem 35 litrov čo tvorí dostatok miesta napríklad aj na spací vak alebo pre kompletné vybavenie na turistiku. Novinkou je ľahká skladateľná stolička, ktorá je umiestnená priamo v batohu a v prípade potreby si ju môžete kedykoľvek a jednoducho rozložiť. Stolička má sedadlo z prijemnej teplej a pevnej tkaniny. Zadná časť batohu je vybavená a prispôsobená lepšej cirkulácii vzduchu medzi batohom a vašim chrbtom. Traky sú tiež prispôsobené tak, aby bola hmotnosť batohu čo najlepšie rozložená na ramenách. Skvelý batoh pre každého poľovníka vyrobený so srdcom a pre dobrú myšlienku.

Špecifikácia:

Rozmery: 46 x 56 cm
Objem: 35 litrov
Materiál: Polyester 600D s recyklovaným EKO PVC spodným záterom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

 

Recenzie produktu Poľovnícky batoh so stoličkou TETRAO Classic 35 litrov

Martin
Odolný a kvalitne vyrobený batoh. Stolička pevná a praktická. Môžem vrelo odporučiť
Tomáš
kvalitné vypracovanie odolné nezošúcha sa, skvele zapracovaná stolička na oddych alebo dlhé státie na štande na spoločnej poľovačke . skvelý pomocník

Hore