Steiner 8x56 PRO

Kategória: Ďalekohľady
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.
Steiner - výnimočné zariadenie po mnohých rokov výskumnej práce testovania a rozvoja. Výsledkom je špeciálne vyvinutý ďalekohľad pre použitie optimalizovanej optiky v poľovníctve . Zhodnocovanie a kombinácia fluoridov a vzácnych minerálnych látok zabezpečuje jasný prenos. Obrázky sú ostré a v najvyššom kontraste - až k okraju. Kontúry sú vždy jasno viditeľné, rozptýlené svetlo je redukované na minimum.

Zväčšenie

Z najprísnejších testov, a v úzkej spolupráci s poľovníkmi z celého sveta, bol optimalizovaný pre požiadavky pre nočný lov zveri. Jedinečná optika a vynikajúci užívateľský komfort zaručujú kontrast pre pozorovanie v extrémnych podmienkach

NBR-Longlife- pogumovanie

Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Pryžový povlak withstands robí váš ďalekohľad Steiner stále silný aj v slanej vode a okrem toho zabraňuje neželaným hluku.

Extrémna robustnosť

Použitie vlákien zosilnené pre odolnosť voči teplu a korózii. Použitím tohoto materiálu je ďalekohľad takmer nezničiteľný. Použité spracované materiály sú extrémne odolné a zabezpečujú, aby bola hmotnosť binokuláru minimalizovaná. Okrem toho umožňuje veľmi kompaktný design.

High Contrast- Optics
Optický systém dodávaný firmou STEINER. Vyznačuje sa veľmi vysokou kvalitou za priaznivú cenu. Poskytuje veľmi ostrý a kontrastný obraz pri všetkých svetelných podmienkach, na priamom slnku alebo za šera.

Technické parametre

 

Účel použitia lov a pozorovanie zvierat
Vodotesné do 3 metrov
Zväčšenie 8x
Priemer objektívu 56 mm
Relatívna svetelnosť 49
Šírka zorného pola na 1000 m 122 m
Stmievací faktor 21,2
Priemer výstupnej pupily 7 mm
Najkratšia zaostritelná vzdialenosť 2,3 m
Hmotnosť 1140 g
Rozmery (Š x V x H) 142 x 182 x 80 mm
Prevádzková teplota od -20°C do +80°C

Balenie obsahuje brašňu, poruhy na brašňu a ďalekohľad, neoprénové krytky na okulár.

Recenzie produktu Steiner 8x56 PRO

Hore