Top kvalita

Digitálny spektív Delta Optical Spectrum

Kód produktu: DO-1905
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
269.00 € s DPH

Až 50 - násobné zväčšenie
Bohaté príslušenstvo v balení
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Prehľadný a jasný displej 
Nahrávanie videa a fotografií na SD kartu

Delta Optical SPECTRUM s 5-palcovým LCD displejom a 50-násobným zväčšením je moderný, prenosný a ľahko použiteľný digitálny spektív. Je ideálny na pozorovanie vtákov a prírody a bude perfektný aj na strelnice. Vďaka vstavanému rekordéru umožňuje ukladať fotografie a videá na SD kartu. Spektív Delta Optical je možné pripojiť aj k akémukoľvek externému displeju (televízor, projektor alebo počítačový monitor). Digitálny spektív je vybavený štandardným závitom, ktorý umožňuje jeho pripevnenie k akémukoľvek fotografickému statívu alebo k držiaku. Bohaté vybavenie obsahuje okrem iného masívne neoprénové puzdro, káblové diaľkové ovládanie na ovládanie zariadenia a fotografovanie. Samozrejmosťou je aj 8 GB pamäťová karta, kovový statív, všetky potrebné káble na prenos údajov.

Spektív má zabudovanú batériu, takže nebudete už nikdy viac kupovať ďalšie a ďalšie batérie. Vďaka mini USB portu dokážete spektív napájať aj z powerbanky Vďaka veľkému nastaviteľnému priblíženiu vám neunikne žiadny detail. Spektív disponuje až 50 – násobným zväčšením. Celý obraz sa prehráva na veľký a prehľadný 5 palcový displej. Vysoké rozlíšenie uložených fotografií uspokojí aj náročných používateľov. Spectrum zaznamenáva videozáznamy v rozlíšení FULL HD, takže ich môžete neskôr voľne prehrávať aj na veľkých monitoroch. Veľkou výhodou je aj káblový ovládač s možnosťou fotografovať stabilné fotografie a videá aj pri najvyšších zväčšeniach bez toho, aby sme sa dotkli zariadenia.

Technické parametre:

  • Zväčšenie: 50x
  • Displej: IPS rozlíšenie 960x540px
    Externé napájanie: 5V
  • Podpora pamäťových kariet: Micro SD karta 
  • Rozlíšenie videá: 1080 p
  • Rozlíšenie fotografií: 14 Mpx
  • Rozmery: 189x132x94 mm
  • Hmotnosť: 435 g

Obsah balenia:

1x Spektív Delta Optical Spectrum
1x Krytka
1x Neoprénové puzdro
1x USB kábel
1x Návod a záručný list
1x Kovový statív
1x Nabíjačka
1x Diaľkové ovládanie na fotografovanie a zoomovanie
1x SD karta 8GB

Recenzie produktu Digitálny spektív Delta Optical Spectrum

Radoslav
Spokojnosť kúpene na strelnicu, pekne sa dajú čítať zásahy na terči, oceňujem aj foto a video
Robo
super pomocník pri nastreľovaní zbrane. už nemusím behať k terču po každom zásahu. oceňujem že je možnosť uložiť aj fotky a videa

Hore