Puškohľad Leica Magnus 2.4-16x56 i L-4a

Kód produktu: LE-54130
Záručná doba: 10 rokov
Dostupnosť: Dostupný
3 195.00 € s DPH
  • Doživotný servis !!!
  • Vysoká priepustnosť svetla
  • Unikátny faktor zväčšenia
  • Vysoká odolnosť voči nárazom a spätným rázom
  • Vežička stupnice nulovania
  • Kompaktnosť rozmerov
  • Kvalita obrazu v každej situácii

  Puškohľady rady Leica Magnus i predstavujú ideálny doplnok na lov s vysoko kvalitným prevedením a funkciami. Jeho kompaktné rozmery a veľký objektív s rozmermi 56 mm poskytujú dokonalé zážitky na lov pri posliedkach aj na poľovníckych zariadeniach (posedoch). Je to univerzálny puškohľad s unikátnym faktorom zväčšenia a minimálnym 2,4-násobným zväčšením.

  Disponuje výhodami, ako je napríklad jeho celková dĺžka, široké spektrum loveckých situácii, ľahko montujúca montáž, či kvalitný prvotriedny optický systém. Kombinácia efektívneho priemeru objektívu a minimálna vinetácia zaručujú dokonalú schopnosť zhromažďovať svetlo. Taktiež napomáha k zlepšovaciu rozlíšenia detailov od skorého úsvitu až do neskorého súmraku.

  Táto optika posúva hranice svojich možností vďaka vysokému rozlíšeniu a dosahovaním toho najlepšieho zorného pola. Kladie tie najvyššie požiadavky aj na priblíženie, zorné pole a kontrast za pomoci systému, ktorý bráni tieneniu nežiaduceho svetla. Pohľad cez optiku je ostrý a jasný aj v nepriaznivých podmienkach počasia. A to s priepustnosťou svetla pri neuveriteľných 92 %. Optické dokonalosti zaraďujú puškohľady Leica Magnus do svetovej špičky.

  Pri tomto puškohľade nesmú chýbať elektronické súčasti, ktoré predstavujú jednoduché a šikovné funkcie. Nastavovanie intenzity osvetlenia je jednoduché, a to len dotykom prsta na spínači. Jeho nízka spotreba poskytuje dlhšie používanie v teréne spolu s vyššou bezpečnosťou.

  Tubus puškohľadu je tenký, ale zato vysoko odolný voči nárazom a tlakom pri veľkých kalibroch. Hrúbka tubusu je 1,5 cm a zaručuje bezpečnosť pri montáži puškohľadu na zbraň. Telo tohto modelu je vyrobené z kvalitného hliníku, ktorý obstojne zvláda aj tie najnáročnejšie lovecké prekážky.

  Puškohľad Leica Magnus vás zaujme aj novým redizajnom ovládania osvetlenia, ktorý zabraňuje náhodným vypnutiam a zapnutiam. Zámerná bodka s novými rozmermi poskytuje skvelú a neprekonateľnú presnosť na cieľ aj pri dlhších vzdialenostiach. Bodka je menšia ako na predošlých modeloch. Zabudovaná elektronika poskytuje nižšiu spotrebu energie a dlhšiu životnosť batérie v zariadení. Batéria je umiestnená na dostupnom mieste, takže pri jej výmene nebudete mať žiadne problémy. Nastrelenie puškohľadu je pohodlné a komfortné vďaka vežičke stupnice nulovania.

  Parametre produktu:

  Zväčšenie: 2.4 – 16x
  Priemer predných šošoviek: 56 mm
  Priblíženie: 6.7x
  Očný reliéf: 90 mm
  Montáž: 30 mm tubus
  Zorné pole na 100m pri max. zväčšení: 2.6 m
  Zorné pole na 100m pri min. zväčšení: 17 m
  Výstupná pupila: 12.4 – 3.5 mm
  Paralaxa: nastaviteľná, 50 m až nekonečno
  Dioptrická korekcia: –4/+3 dpt
  Odstupňovanie nastavenia: 1 klik = 1⁄3 MOA, 150 x 140 cm
  Vodotesnosť do: 4 m
  Prenos svetla: TD/ TN ≥ 91 %
  Plnenie: dusík
  Povrch šošoviek: AquaDura
  Osvietenie kríža/typ: áno/bodka
  Automatické vypnutie: 3 min, ±/-75°
  Automatické zapnutie: áno/aktivované pozíciou a/alebo pohybom
  Dĺžka: 360 mm
  Hmotnosť: 785 g

  Obsah balenia:

  Puškohľad ďalekohľad Leica Magnus 2.4-16x56 i
  Krytky na predné šošovky a okulár
  Handrička na čistenie optiky
  Návod na použitie v SK

  Recenzie produktu Puškohľad Leica Magnus 2.4-16x56 i L-4a

  Hore