Nočné videnie ATN X-Sight LTV QHD 5-15x

Kategória: Nočné videnie
Kód produktu: DGWSXS515LTV
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
699.00 € s DPH
  • Vyspelá optika v kombinácií so snímačom QHD
  • Široké farebné spektrum
  • Plynulý digitálny zoom
  • Kvalitný HD displej
  • Pokročilý AMR procesor na spracovanie obrazu
  • Nahrávanie videa 720p s frekvenciou 60 fps
  • Denný a nočný lov, ničenie škodcov, holubov a inej zveri, airsoftové a iné strelecké aktivity

ATN X – SIGHT LTV 5-15X môžete používať na denný aj nočný lov. ATN prešiel ľahšou zmenou pre zoštíhlenie tela, takže je možné ho namontovať na takmer každú strelnú zbraň.
Jedná sa o cenovo dostupný, zjednodušený, ale zato veľmi výkonný puškohľad, ktorý vyniká na poľovníckej zbrani, dokonca aj na kuši. Môže slúžiť aj ako denný puškohľad tak aj ako nočné videnie. Ak chcete zachytávať každý váš okamih pri love, videozáznamy sa nahrávajú v HD kvalite.

Vaše lovecké dobrodružstvá si dokážete ľahko zaznamenať v HD kvalite. Prinesiete si ich so sebou domov a môžete ich zdieľať spolu s vašimi priateľmi, rodinou alebo na sociálnych sieťach.

Zariadenie je mimoriadne presné s funkciou One Shot Zero Alignment, ktorá sa ľahko používa a problém nebude mať ani začiatočník. Je vybavené najlepšou technológiou v zjednodušenom dizajne.

O jednoduchosť a ovládanie sa stará užívateľské rozhranie Obsidian 2.0. Jedinečný režim Recoil Activated Video, ktorý ponúka možnosť nahrávania videa pred aj po výstrele. Jednoduchý a pravdepodobne najúčinnejší nástroj na zachytenie videa tesne po výstrele. Obsah balenia zahŕňa aj neviditeľný prísvit ATN, ktorý ešte viac vyčistí a doostrí obraz. Odolnosť voči spätnému rázu až do kalibrov 30-06, 8x57 JS, 300 Win Mag.

Snímače okolitého prostredia: 

ATN X-Sight QHD LTV poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Systém pracuje rýchlo a bezchybne za každých podmienok.

Nočné videnie zahŕňa:

  • 3D Akcelerometer
  • 3D Gyroskop
  • Mikro riadiaci obvod

Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Digitálne nočné videnie ATN X-Sight QHD LTV ponúka rozšírene možnosti lovu, tak ako vo dne tak aj v noci. Balistické kalkulačky ešte nikdy neboli tak jednoduché. Žiadne ďalšie grafy, komplexné optické mriežky a kalkulačky, na vypočítanie presnej streľby na dlhú vzdialenosť. ATN Obsidian balistická kalkulačka urobí všetko za Vás. Zamierte pomocou inteligentného merača vzdialenosti, zadajte rýchlosť a smer vetra a jadro Obsidian sa postará o všetko ostatné. Životnosť batérie je 10 hodín.

Avšak, okrem využitia na denný a nočný lov pre lovcov, je toto zariadenie vhodné aj na ničenie škodcov, holubov a inej zveri a inej zveri prostredníctvom vzduchoviek. Vďaka variabilnému rozlíšeniu a možnosti prepínania režimov nemajú škodce žiadnu šancu. Milovníci airsoftu, ktorí hľadajú kompaktný puškohľad na svoju zbraň je ATN X-Sight LTV rovnako veľmi prijateľnou voľbou, či už ako spoľahlivé zariadenie ale aj čo sa týka ceny. Vďaka možnosti nahrávania videí a snímaniu fotiek si toto zariadenie obľúbilo množstvo airsoftových nadšencov po celom svete. Máte teda možnosť zachytiť vaše adrenalínové zážitky a streľbu počas celej aktivity. 

Parametre produktu: 

Zväčšenie: 5-15x
Rozlíšenie snímača: QHD 2688x1944 px
Displej: displej HD s rozlíšením 1280 x 720
Snímač: senzor ATN QHD 2688 (H) x 1944 (V)
Jadro: dvojjadrové jadro ATN Obsidian LT
Očný reliéf: 90 mm
Zorné pole: 73 m pri zornom poli 1000 metrov
Užívateľské rozhranie: ATN Obsidian LT
Ostriaca vzdialenosť: 10 m - do nekonečna
Rozlíšenie videa: HD 720p 60fps
3D Gyroskop: áno
Diaľkomer: áno
Vodeodolnosť: áno
Životnosť batérie: 10 hodín
Rozsah prevádzkových teplôt: -28 °C až 48 °C
Rozmery: 381×152x76 mm
Hmotnosť: 780 g
Využitie: denný a nočný lov, ničenie škodcov, holubov a inej zveri, airsoft a iné strelecké aktivity

Obsah balenia: 

Nočné videnie ATN X-Sight QHD LTV 5-15x
Výkonný prísvit IR850 Pro 850Nm
Nastavitelná montáž
Návod na použitie
Záručný list
Čistiaca handrička na optiku
Gumená očnica
USB-C kábel
Ochranné puzdro

Recenzie produktu Nočné videnie ATN X-Sight LTV QHD 5-15x

Hore