Pre profíkov
Top kvalita

Nočné videnie Nightspotter MR2+ zelené spektrum

Kategória: Nočné videnie
Kód produktu: EH690137
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
3 490.00 € s DPH
  • Nočné videnie 2+ generácie
  • Dokonalá eliminácia optických strát
  • Zelené spektrum
  • 1-násobné zväčšenie

Špičkové nočné videnia nemeckej výroby s ruskými koreňmi, ktoré povyšujú pozorovanie v nočnom čase na profesionálnu prácu a krásny zážiok z vašej poľovačky. Jeto navinka, ktorá aj na Slovensko prináša pozorovanie v novej sfére. Nie je to digitálne zariadenie. Je to systém Gen.2+, teda špičkové vlastnosti tej najvyššej kvality. Tieto druhy nočných videní maximálne eliminujú akékoľvek optické deformácie a ponúkajú jasný a čistý obraz. Nočné videnia sa predávajú s množstvom doplnkov ako sú adaptéry pre ich najlepšie uchytenie a taktiež nadstavce na prídavné infračervené prisvity či lasery, ktoré ešte viac zvyšujú ich výkony

Úplná novinka nemeckej výroby gen 2+ v zelenom spektre, ktorá posúva hranice nočného pozorovania. A to vďaka dokonalej eliminácií strát na optike vzhľadom na to, že toto zariadenie sa uchytáva na telo vášho pozorovacieho denného zariadenia formou držiaku. Umiestňuje sa pred pozorovacie zariadenie.

Vaše pozorovacie zariadenie s pomocou adaptéra môže fungovať po pripojení IR prísvitu ako dokonalý a ďalekosiahly prísvit, ktorý znásobí výkon nočného videnia a premietne zámernú osnovu na pozorovaný objekt. 1x zväčšenie, 12,6 stupňový uhol, 80 mm objektív (F1: 1.2), ostrenie od 8 m do nekonečna, automatické vypnutie, možnosť extrémnych poveternostných podmienok, rozmery 180 x 80 x 80 mm a váha 690 g robia z tohto zariadenia to najlepšie z budúcnosti nočných pozorovacích systémov.

Špecifikácia:

Rozlíšenie: 55 - 72 lp/mm
Priemer šošoviek: 80 mm
Systém šošoviek: F1: 1.2, 80 mm
Generácia meniča: Gen 2+
MIL-STD-810: Áno
Zväčšenie: 1x
Zorné pole: 12,6°
Vzdialenosť ostrenia: 8 m až nekonečno
Rozmery: 180 x 80 x 80 mm
Hmotnosť: 690 g
Automatické vypnutie: Áno
Napájanie: 1x CR123 3V
Životnosť batérie: až 60 hodín
Prevádzková teplota: -50 °C až +50 °C

Recenzie produktu Nočné videnie Nightspotter MR2+ zelené spektrum

Hore