Termovízia TETRAO Falco G-50 Wi-Fi 60Hz detekcia na 3000 m

Kategória: TETRAO optika
Kód produktu: TX-G50
Záručná doba: 3 roky
Dostupnosť: Dostupný
2 699.00 € s DPH
  • Obnovovacia frekvencia až 60HZ
  • Ľahké a kompaktné telo s hmotnosťou iba 535 g a kozmickou odolnosťou
  • Vysoká výdrž batérie
  • Interná pamäť až 16GB pre ukladanie fotiek a videí 
  • Možnosť pripojenia cez Wi-Fi s aplikáciou pre váš smartfón
  • Detekčná vzdialenosť 3000 metrov
  • 5 farebných paliet pre hotový pozorovací zážitok
  • Pokročilý software pre dokonalý obraz

  Nová generácia termovízii prichádza

  Nová generácia termovízií TETRAO radu FALCO ponúka obnovovaciu frekvenciu až 60Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a z pozorovania máte hotový zážitok.

  Detekčná vzdialenosť patrí medzi tie najlepšie medzi termovíziami

  Termovízia TETRAO FALCO G-50 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1400 m a pri vozidle dokonca až 3000 m. Vo svojej kategórii tak patrí FALCO G-50 do absolútnej špičky medzi termovíziami.


  Spárujte svoj smartfón cez aplikáciu pomocou Wi-Fi pripojenia

  Model G-50 je vybavený funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľovi pripojiť termovíziu cez voľne dostupnú aplikáciu (iOS a Android) a užívateľ môže tak vidieť LIVE obraz z termovízie, plnohodnotne nastavovať zaradenie alebo robiť fotky a videa a to všetko jednoducho a pohodlne cez svoj smartfón. Pripojenie je rýchle a bezproblémové. Ideálne je, ak si termovíziu pripevníte na statív pohodlne sa usadíte na posede a môžete nerušene pozorovať okolie na obrazovke svojho mobilu. Cez mobil môžete nastavovať rôzne farebné palety zobrazenia, meniť zväčšenie, robiť videa alebo fotografie a to všetko v priebehu pár sekúnd. 


    Mobilná aplikácia je jednoduchá a pripojenie je bezproblémové. V aplikácií si môžete kompletne spravovať fotografie alebo videá s meniť rôzne nastavenia ako napríklad: zmena farebných paliet, nastavenie plynulého zoomu, zapnúť funkciu vyhľadávania najteplejšieho miesta, robiť fotky a videá, alebo nastaviť jas a kontrast fotografií.

   Poľovnícka termovízia FALCO je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja, v ktorom boli implementované najnovšie poznatky v oblasti spracovania tepelného obrazu, ktoré zaisťujú termovíziám TETRAO zobrazenie v najvyššej kvalite. Termovízia G-50 je navrhnutá s ohľadom na dosiahnutie maximálneho výkonu pri minimálnej veľkosti a váhe. Veľkou prednosťou termovízneho monokuláru TETRAO je jeho kompaktná veľkosť a tvar, umožňujúce pohodlné nosenie a komfortné držanie v ruke. Termovízia je napájaná zabudovanou batériou Li-ion 6000 mAh, ktorú je možné rýchlo nabíjať nabíjačkou alebo v zariadení pripojenom k ​​USB. Batéria vydrží úctyhodných 5 hodín. 

   Vysoké rozlíšenie 400x300px so špičkovým vykreslením obrazu do najmenších detailov

   Nový termovízny senzor pomáha dosahovať vyššiu optickú zväčšovaciu vzdialenosť a pozorovaciu vzdialenosť a zároveň pomáha k väčšej kompaktnosti termovízií. Termovízia sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1400 m. FALCO G-50 ponúka na výber 5 farebných paliet pre zobrazenie obrazu. Vybrať si môžete z nasledovných farebných režimov: Black HOT, White HOT, Red HOT, Iron a Blue HOT. Skvelou funkciou je režim "HOT TRACK" v ktorom sa na displeji zobrazí malý kríž, ktorý vám zobrazuje najteplejšie miesto v obraze. 

   Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu TETRAO, s ktorou vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Toto zariadenie urobilo revolúciu v termovíziách, ktoré nemá konkurenciu. 

   Samozrejmosťou je aj manuálne zaostrovanie pre čo najpresnejší a najostrejší obraz. Termovízia je vybavená softvérom na optimalizáciu obrazu, ktorý riadi spotrebu energie, a najmä zabezpečuje ostrejší a podrobnejší obraz. Ďalšou výhodou je pohotovostný režim, ktorý minimalizuje odber energie a termovíziu prebudíte v priebehu pár stotín. Samozrejmosťou je aj nastavenie jasu displeja. Skvelou vychytávkou je aj funkcia obraz v obraze, ktorá vám umožní pozorovať objekt v malej časti displeja pri maximálnom zväčšení. 

   Odolné telo, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn

   Termovízia má kompaktné a extrémne odolné telo. Tieto termokamery sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Termovíziu môžete tak mať všade a stále pri sebe a ani o nej nebudete vedieť, pretože nikdy neviete, kedy sa vám takýto šikovný pomocník môže hodiť. Telo je vyrobené z odolných plastov pričom celé telo je pogumované pre ešte lepšiu odolnosť voči poveternostným podmienkam a tiež prispieva k dokonalému držaniu. Termovízia je odolná voči pádom a nárazom až do 1 metra. Spĺňa tak normu IP66. 

   Neopísateľne ostré zábery a 4x zoom

   Termovízia TETRAO FALCO G-50 poskytuje ostrý teplotný obraz vo dne ale aj v noci. Obraz je premietaný v LCD hľadáčiku s rozlíšením 1280x960 pixelov. Všetky termovízne kamery TETRAO sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Verzia G-50 disponuje 4-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. Termovízia TETRAO vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

   Produkt vyrobený so šľachetným úmyslom

   Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

   Technická špecifikácia:

   Detektor (jadro): Microbolometer 400 x 300 pixelov
   Priemer objektívu: 50 mm
   Zorné pole: 7,8° x 5,8°
   Zmrazenie obrazu: ÁNO
   Digitálny zoom: 2x, 4x
   Štartovací čas: pod 2 sekundy
   Funkcia HOT TRACK: Áno
   Funkcia Obraz v Obraze: Áno
   Možnosť urobiť fotografie a videá Áno
   Ostrenie: Manuálne
   Interná pamäť: 16GB
   Dioptrická korekcia: -4 / +2
   Možnosť urobiť fotografie a video: Áno
   USB port: aktualizácia softvéru / nabíjanie batérie
   Zabudovaný hľadáčik: farebný LCD displej 1280 x 960 pixelov
   Polarita obrazu: 5 farebných paliet
   Obnovovacia frekvencia videa: 60Hz NTSC, 50Hz PAL
   Hmotnosť: 535 g
   Rozmery: 214 x 65 x 71 mm
   Napájanie: integrovaná Li-Ion batéria
   Nabíjanie batérie: USB kábel, nabíjanie pomocou adaptéru alebo počítača
   Výdrž batérie: 5 hodín (bežné pozorovanie)
   Operačná teplota: od -30 °C do +60 °C
   Vodeodolnosť: IP-66
   Detekčná vzdialenosť postavy 1,8 x 0,5 m: okolo 1400 m
   Detekčná vzdialenosť vozidla 4,0 x 1,5 m: okolo 3000 m

   Obsah balenia:

   • Termovízia TETRAO Falco G-50
   • USB kábel USB-C a sieťový adaptér
   • Pútko na zápästie
   • Video kábel
   • Krytka objektívu
   • Nylonové puzdro
   • Návod v slovenskom jazyku

   Recenzie produktu Termovízia TETRAO Falco G-50 Wi-Fi 60Hz detekcia na 3000 m

   Mišo
   obraz je super mám termovízie dve ale táto má najlepší obraz je ľahká a aplikácia funguje perfektne
   Anonym
   plus - lahka, ostry obraz bez sumu a pripojenie na mobil mínus - zatiaľ som nenašiel

   Hore