Nordik Predator - Pro

Kategória: Vábničky
Kód produktu: PO15
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Nordik Predator "Pro"
VÁBNIČKA NA DRAVCE (nepredladená) 
Táto vábnička je špeciálne vyvinutá pre splnenie všetkých požiadaviek na privábenie predátorov. Je veľmi jednoduchá na použitie a s jej pomocou vyprodukujete širokú škálu zvukov, ktoré sú počuť na veľké vzdialenosti. 

Piskot myši a hrabošov: Pre napodobňovanie myšieho a hrabošieho piskotu posuňte gumený krúžok čo najďalej od tela vábničky, perami alebo zubamy stlačte vábničku na konci jazýčka a vdychujte s krátkymi intervalmi do vábničky.

Zajačie a králičie vrešťanie: Vsuňte vábničku do úst a stlačte perami alebo zubami. Čím hlbšie budete mať vábničku v ústach, tým hrubší bude vydávaný zvuk. Vysadením gumového krúžku do akejkoľvek polohy od tela vábničky až po jej koniec si môžete naladiť vábničku na Vami požadovaný zvuk. Striedajte dlhé a kratšie zvuky po dobu 15-20 sekúnd a opakujte každé 3-4 minúty. Striedavo otvárajte a zatvárajte dlaň pred koncom vábničky pre väčšiu autentickosť zvukov. Pohybujte hlavou.


Tiesňové volanie srny: (vábenie medveďov): Použite vábničku rovnakým spôsobom ako pri zajačom a králičom vrešťaní, ale premiestnite krúžok čo najbližšie k telu vábničky a vsuňte vábničku hlbšie do úst. Pre privábenie medveďov týmto spôsobom pokračujte vo vábení intenzívne najmenej hodinu.

Upozornenie! Vábnička môže produkovať zvuky, ktoré prekračujú 115dB, preto výrobca odporúča používať chrániče uší.


Výrobca: Nordik Gear AB, Švédsko

Recenzie produktu Nordik Predator - Pro

Hore